Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam sajnu ako sa dostat do vztahu

Príspevok v téme: Nemam sajnu ako sa dostat do vztahu
LeibnitzX

Mám 22 a zatiaľ som nemal sex.

Na jednej strane mi to, že moji rovesníci majú sex príde normálne (len 5 zo 100 žien boli v 20ke stále bez sexu) na druhej (empirickej) strane mi to stále vŕta hlavou.

Povedal by som, že mám mierne nadpiremernú tvár, BMI medzi 20 a 20.5 a vyšportovanú postavu (behám vyše troch rokov, posledný polrok som pridal posilku). Výšku mám 174, čo je podpriemer.

V škole máme v ročníku na 60 mužov asi 3 ženy. V práci 0. Na intraku je tu síce kľud a čisto, ale daň za to je, že je to tu ako cintorín - za rok možno jedna párty, i keď ten typ zábavy (spolu s disco, nočné kluby) ma vôbec neláka. Čo sa inej socializácie týka, určite tu je, v nejakých uzavrených, malých sociálnych krohoch ktorých členom nie som.

Nemyslím si, že mám odpudzujúcu povahu, hoci som introvert a častokrát dlho rozmýšľam o najrôznejších veciach. V minulosti som si myslel, že som chytrý (keby sme sa bavili podľa objektívnych čísel ako napr IQ alebo výsledky v škole) ale vzhľadom k tomu, že neviem zabezpečiť tak základnú vec ako je aspoň vlažný vzťah a sex, od tohoto názoru som upustil ...

Neviem, čo presne čakám od pýtania sa náhodných ľudí na internete. Mám dojem, že si niečo dôležité neuvedomujem, ale neviem čo.

bella21

Mne ako žene by sa nepáčilo, keby ten môj pravý sa pripravoval na vzťah so mnou ako jeho pravou, tréningom v posteliach iných žien. Akú by som mala istotu, či ma naozaj miluje? Veď aj tým predo mnou to asi hovoril, keď ich chcel dostať. Ak by som si mala vybrať, rozhodne by som chcela panica. Muža, čo si uvedomuje svoju hodnotu muža a nie takého, čo sa nechal oklamať tézou, že muž je tým viac chlapom, čím viac žien zviedol a sexuálne uspokojil. Chcela by som takého, ktorý by túžil byť mužom len jednej ženy, tej, ktorej sa nevyrovná žiadna iná a ktorú urobí svojou manželkou a spriaznenou dušou na celý život. Ktorej odhalí svoju dušu, srdce i telo a na toto odhalenie nebude mať právo žiadna iná. Takú ženu by hľadal a nepodľahol by zvodom inej, ktorá by ho chcela pre zábavu, príp. aj on ju.
Chcela by som muža, ktorého by som mohla obdivovať. A určite stojí za obdiv ten muž, ktorý je napr. aj v 30-tke panicom, nie pre nedostatok príležitostí, ale naopak, že aj pri príležitostiach sa rozhodol, že počká na tú svoju jedinú.

skorosenior

Pozri, to máš tak. Asi 10% tzv. alfa samcov nejako magneticky vysáva ženy zo širokého okolia a tie hlupane si neuvedomujú že tí ktorým im tak ľahko zažínajú motýliky v bruchu budú aj iným a preto im nikdy nebudú celoživotne verní.
Zvyšok nás ostatných sa to musí naučiť. Či si myslíš že sa dá postaviť bez tréningu na vrchol Hahnenkammu a zlyžovať alebo pred symfonický orchester a dirigovať ho? Nezmysel, ale prečo očakávaš že ti to hneď pôjde so ženami? K čím menšiemu vzorku máš prístup, tým lepší musíš byť v súťaži.
Výzor nie je až taký podstatný, aspoň u žien čo za to stoja, nie u fiflen bez mozgu. Rozhoduje charizma - a tá pokiaľ máš dostatočnú inteligenciu sa dá do veľkej miery zdokonaliť. Pozri, ja mám celý život nadváhu aj keď nie strašnú, som taký medveďovitý. V tvojom veku som to tiež ešte so ženami nevedel ale učil som sa a dnes po pár desaťročiach tréningu ak by som chcel, lepšie zbalím 35 ako vo veku kedy som mal sám 25 a to zďaleka nie som majster v obore. Musíš čítať ktorá čo chce a porozumieť im. Takže nefňukaj a skúšaj. Inak to nejde a neboj, nehryzú. Len dúfaj že svoju životnú lásku stretneš potom až prestaneš byť drúk ale predtým než bude vydatá.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemam sajnu ako sa dostat do vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk