Mam frajera, no myslim na ex spred 2 rokov

Príspevok v téme: Mam frajera, no myslim na ex spred 2 rokov
ivetka44

ahoj,

s mojim ex som sa rozisla presne pred dvoma rokmi. boli sme spolu 5 a pol roka, v marci som sa dala dokopy s mojim terajsim priatelom, je to dobry vztah, zo zaciatku som bola nenormalne zamilovana, no z jeho strany sa ten cit zacal akokeby vytracat, najprv som pre to bola smutna, ale mam pocit ze uz aj z mojej strany to zacina chatrat... pred dvomi mesiacmi sa moja najlepsia kamoska nahodne stretla s mojim ex a medzi recou jej porozpraval ze ma ma este stale rad, a ze mal par kratkych nevydarenych vztahov, ze ho strasne mrzi ze ako sa ku mne spraval a ze teraz keby bol so mnou by si ma omnoho viac vazil..odkedy mi to kamoska prerozpravala vrtalo mi to v hlave, uplne som z toho bola vedla lebo ja som na nho zabudla ,asi rok a pol ma ani len nenapadlo zeby sme sak sebe vratili alebo nieco podobne... no nedalo mi to a napisala som mu na FB: ze ako sa ma, a ci je sttastny...odpisal ze: nemozem povedat ze sa mam zle, ale stastny niesom... potom som ukoncila koneverzaciu tym ze len som chcela vdiet ako sa ma a ze uz nenapisem lebo mam vztah
no presli dva mesiace a ja stale na nho myslim, a intenzivnejsie ked ma sklame alebo ked sa pohdamae s mojim terajsim, ... neviem ci je to nejake poblaznenie , alebo chcem nejak utiest pred problemami s mojim terajsim ked si spomeniem na mojho ex, proste niesom teraz stastna, a ani mojho frajera nerobim stastnym zrejme... je mi taky nejaky cudzi, proste nieje to ono , iba moj ex je ten taky "pravy"... on je top, ale presli 2 roky od kedy sme sa nevideli, ja vidim na sebe ze som sa zmenila, aj on sa zmenil urcite , fakt neviem co robit...