Tabletky proti poteniu

kimono71

AHO JE TO PRAVDA ZE POTOM PALENIE A SVRBENIE ALE DRICLORE NETREBA POUZIVAT KAZDY DEN JE POTREBENE AK V PODPAZUSI CITITE MIERNE VYSUSENIE A SVRBENIE PRERUSIT DALSIU APLIKACIU A AK SA POTENIE OBJAVI TAK ZASE ZACAT

kimono71

ODPORUCAM DRICLORE JE TO SUPER VEC TROSKU DRAHSIE MOZNO ALE NEOLUTUJES PRECITAS SI POTOM NAVOD AKO SA TO UZIVA A CO JE POTREBNE TOTO TI POMOZE URCITE MOZES SI TO DAT AN NA RUKY ALEBO NOHY ALE ODPORUCALA BY SOM KUPIT VIAC FLASTICIEK :d

handy

Prosim vas,na podpazusie pouzim aj ja driclor tam mi pomahal ale preda sa nim nemozem natierat vsade ja sa nenormalne potim aj na tvari hrudniku chrbte vlastne vsade,chcelo by to lieky,tak neviete o nejakych ucinnych???

baska123

ten excipial deoforte vobec nepomaha.pouzivala som ho cez zimu a flaky na tricku som mala stale.v lete ked je este teplejsie nepomoze uz vobec.

janka

ahojte...ja mam tiez problem s potenim ...mam na sebe minutu tricko a uz je cele mokre..prosim vas mohli by ste mi pomoct?? dakujem :)

dana3

Ano existuju aj tabletky...maju ich v Nemecku..mne ich objednavali(som vo Svajciarsku a tu ich nemaju)...VAGANTIN sa volaju...zaberaju na milion percent....inak na potieranie nadmerne potiacich sa podpazusi davaju roztoky s vyssim obsahom Aluminium chloridu-nez je bezne v antiperspirantoch....tu ho namiesavaju v lekarni,ale pokozka je po tom ako popalena-neodporucam...

lenci

Vyskušajte Drclor... ten naozaj pomáha... na 100%... je trochu dráždivý, takže citlivé pokožky,majte sa na pozore, ale inak ak dodržíte všetky odporúčania, tak v pohode... najskor sa dáva každú noc (a ráno sa potom zmyje) a postupne treba uberať... každé dva dni nanášať, potom každé tri atd.. ja som už v štádiu že mi stačí raz za dva týždne, a vobec nemám problém s potením... a to predtým som mala každý den na tričku mokré flaky pod pazuchami... no fuj, to boli časy... :-)