Udrela som sa do hlavy a necitim si nohy ani brucho

Príspevok v téme: Udrela som sa do hlavy a necitim si nohy ani brucho
271998

Zdravim, vcera som bol u kamaratky a udrela si zozadu hlavu, hned si lahla na zem, vsetko ju zacalo boliet a rozmazane videla, ked som ju asi po 15minutach dostal na postel aby si lahla tam, som zistil ze od rebier dole citi akykolvek kontakt ako zašteglenie alebo neciti vôbec (napriklad som jej do brucha pichal spendlikom a ona to vobec necitila) takisto bola velmi slaba. Potom sa rozhodla ze ma chce ist odprevadit, ale nevedela poriadne chodit, sama neudrzala rovnovahu... ale nechce ist k doktorovi s tym. Dnes jej je stale rovnako, poradte nieco prosim.

rene1337

Nehnevaj sa na mna,ale tvoja kamaratka si nevazi zdravie,to este naco caka kym prestane pocut vidiet,otras mozgu urcite ma a nie je to iba tak moze mat krvacanie do hlavy a rano sa nezobudit tak ak mas svoju kamaratku rada tak chod s nou na pohotovost ked je na tolko hlupa a nechape zavaznost situacie.

niki......

ked si nevazi zravie a zivot...nech si sedi doma a place aka je hlupa..a ked ochrnie tak si uvedomi aka bola hlupa...ake poradenie tu cakas?????nejaky trik na odblokovanie???si normalny??este uskodis..