Trhanie chlpov podpazi

mirula23

Ja si trham chlpky pod pazuchou a je to lepsie nech ziletkou prvy krat to trosku bolelo ale dalsie razy ked mate chlpky menej a jemnejsie neboli to a som viac spokojna nez z depilaciou. Moj priatel tiez to odmietal na zaciatku a spravili sme test, jedno podpazusie ziletkou a druhe pinzetou vysledok po dvoch dnoch podpazusie holene ziletkou chlpky bolo vidno a trhane pinzetou po tyzdni dva chlpky u muza.Takze ja to odporucam.Stravite pri tom dlhsi cas ale aspon sa odreagujete a myslite na nieco iné. Ked si dopomahate navzajom s partnerom je to zabavne spolu straveny cas.

agina

Ja som pinzetou vytrhavala oblast bikin a to bolo umorneeee.....neviem si predstavit podpazusie a lytka, to by som pri tom zosalela.

malinka

krc do krku som nedostala, a lytka pinzetou su nevyhnutne, lebo vosk mi nevezme ani 1/2 chlpkov a po holeni mam hned strnisko, a navyse teraz mam fakt dobru ranu na nohe po ziletke, takze akasi fobia

natally

tak to je dobre.pinzetou lytka.mozno by ti zabralo menej casu aj by si si kupila lepiace pasiky.to ma taky isty ucinok.
ako dlho ti to trvalo?to musi byt dobra rychlost:D

malinka

Summer: ja tam nemam velku plochu, okrem toho zatial si epilator este len planujem zakupit, takze lytka komplet odchlpujem pinzetou.