Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OCD

Príspevok v téme: OCD
28simona11

Chcela by som sa Vás spýtať na názor. Asi pred mesiacom a pol som sa pristihla, ze som pozerala na ženy. A nasledne som zacala mat pocity, ze ma kazda vzrusuje,ze sa mi kazda paci(ze si ju predstavujem), nonstop uzkost,strach,srdce mi neskutocne bije. Bojim sa chodit von, citat casopisy, nepozeram uz ani TV, bojim sa chodit do skoly(predtym puntičkar, vsetko muselo byt na 100 percent, inak som bola nervozna a musela vsetko opravovat), von s kamoskami. Dostavam take uzkosti, ze si myslim, ze fakt som na ženy, že inak to asi nebude, ze sa s tym mam zmierit, ze som sa preorientovala z tyzdna na tyzden. Potom si myslim, ze s nimi chcem asi zit.BOjim sa, ze sa zrazu do nejakej zalubim, pozorujem sa na ktoru myslim. Vecer ma to prejde a pisem si s chalanom,ktory sa mi paci a chcem s nim byt a som stastna. Rano vstanem spotena, pocity mam ako keby idem na najtazsiu skusku v zivote.Schudla som v priebehu mesiaca asi tak 5kg, nemozem normalne jest,nechuti mi to, fajcim jendu za druhou aj ked ma napina stale na vracanie,zrazu mam pocit, ze mi je vsetko jedno. Na ziadnu zenu sa ani nepozeram, lebo mam pocit, ze ma uplne kazda vzrusuje. Mam chalana 5 rokov, vzdy som bola zalubena do chalana, neviem ci sa da preorientovat za mesiac na zeny.Priatel ma bozkava a ja si predstavim, ze to je zena a hned mi je nanic, pri sexe sa neviem ani uvolnit. Jednoducho sa mi obratil cely zivot hore nohami. Psychologicka mi povedala, ze to nema nic s homosexualitou, ale , ze mam Obsedenčno-kompulizivnu poruchu a povedala, ze mam ist psychiatrovi kvoli liekom. Zevraj som sa prilis v skole snazila, stale myslela na skolu, aby bolo vsetko 100 percentne, vsetko analyzovala. Ja sa neviem rozhodnut, ci mam k nemu ist alebo nie, co ak to je vsetko inak. Mala som predtym rozne myslienky, ako napr. nebol den, kedy by som aspon hodinu nemyslela na smrt a pod.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OCD - Fórum - ZDRAVIE.sk