Rýchle plynutie času

jajaa

a aké máš pocity keď si pamätáš rôzne detaily? a dá sa ti s tým prestať? Myslím to tak, že keď ťa prepadnú myšlienky na minulosť, vieš si povedať, že ale teraz kašlem na to a idem niečo iné robiť?

Delete

Tu nejde o to, že tebe sa zdá ako keby si pred chvíľou nastúpil ale o to, čo si sa počas tej cesty dozvedel. Aj keby trvala milisekundu tak som rád, že sa stalo všetko tak, ako sa stalo. Neľutujem nič zo svojej minulosti a ak by som mohol, tak všetko urobím presne tak ako predtým. Nič by som nemenil a ani nechcem. Len jedna skutočnosť ma desí a to sú emócie, ktoré som počas tých rokov cítil a ktoré nedokážem dať von a keďže si všetko pamätám tak ani zabudnúť. Ja som na rozdiel od teba bol hore, aj keď len milisekundu...no dala mi viac ako zopár rokov ak mi rozumieš.

history....

ja mam presne to iste viem velmi dobre o com hovoris a premyslam o tom casto, aj zrovna dnes o polnoci mi to znova napadlo:D som myslel ze to len ja mam tak.. a podla mna to je signal ze marnime svoje zivoty, ze sme sa nikam neposunuli a ze by sme vela veci chceli z minulosti zmenit..
Delete, tu nejde o to ze si pamatas, tu ide o to ze vobec neviem pochopit kde sa ten cas pominul, proste ako ked zaspis cestou vo vlaku, zobudis sa na konecnej a ani ti to nepripada ze cesta trvala aj niekolko hodin lebo len pred chvilou si nastupil.. je to take podobne akurat ze tuto to je take tazko pochopitelne a je to velmi zvlastny pocit kedze som urcite tolko rokov neprespal:)