Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sexuálne obtazovanie a strasna hanba

Príspevok v téme: Sexuálne obtazovanie a strasna hanba
jcqt

Ahoj, asi sa potrebujem hlavne vykecat a ukludnit. Vcera som bola vonku z prace, po case sa zacalo pit, celkom prijemne sme sa pripili vsetci. Pridal sa k nam majitel toho podniku, ktory po case zacal byt celkom neslusny, vyskakoval na mladsich chalanov a pod, proste taky starnuci macho. Kazdopadne, zasadol potom na mna, najprv srandicky, zo zaciatku bol aj celkom sympaticky, takze sme zovialne kecali (co som si potom bohuzial vycitala), ale potom zacal byt agresivny, obtazoval ma, schytil nieco v zmysle ze ma pretiahne a najhorsie, ze to v podstate videli ini, ale kazdy to bral ako akceptovatelnu zabavu. Takze sa hanbim ako pes. Najprv sme mali iba verbalny konflikt, kde ma celkom dal dole, aj ked som sa mozno chvilu drzala, v podstate mi povedal nieco v zmysle ze som nic, stetka neviem co.. a potom teda to fyzicke nasilie. Citila som sa fakt strasne, sla som domov. Problem je, ze mam jeden neprihjemny zazitok spred asi 10 rokov, ked som bola na strednej, banda chalanov opitych atd.. no a ono sa ten zazitok takto nejak vratil, na to ze sa vlastne "nic nestalo" som to nedala a v skrate som stiahla nejaky chlast, aby som sa troska otupila, co zas malo za nasledok dalsi pruser, pretoze som prisla domov a musela som sa vygrcat, priatel bol nasraty. Ked som sa spamatala, zacala som revat a porozpravala som mu co sa stalo, on vie aj o tych davnejsich veciach. Bol uplne zlaty, podrzal, podporil, rano mi spravil ranajky atd atd. Ja mam ale teraz uplne zmiesnae pocity, jednak mam pocit, ze za to, ze ma ten chlapik takto pooblapal a dourazal, mozem ja (pricom racionalne to nedava zmysel, ale ja uz mam vycitky svedomia aj za to ze som sa nanho vobec niekedy usmiala), potom mam vycitky za tu skratovu reakciu s chlastom - normalne nepijem, opita som nebola uz ani nepamatam. Ale teraz mam strach, ze som nieco pokazila medzi mnou a priatelom, zaroven mi je hrozne, pretoze sa musel dost bat, aj byt nasraty, ked som prisla v takom stave... no proste neznasam sa momentalne, chcem zmiznut, je mi do placu, neskutocna po-alkoholova depka a pritom viem, ze za to nemozem, ze to bol idiot a mozem byt rada ze sa nic nestalo vaznejsie. Ale hanbim sa, hanbim sa asi nejak aj sama pred sebou a tak. Asi potrebujem iba podporit, alebo ked ste niekto take nieco zazili, tak ze ako dlho vam tieto stavy vydrzali. Vdaka za kazdu reakciu.

lucia238

paneboze dievca, gratulujem ti, ze si nezazila nic horsie..Co stresujes? Vsetci boli opiti, nic sa nestalo a ty robis z toho vedu? Na druhy den si nato ani nik nespomenul a ty mas traumu? Ozaj asi nemas ine starosti.

m8

uff...mas blbych kolegov,mohol sa ta niekto zastat alebo vyviest von pod nejakou zamienkou, alebo proste si sama mala zdrhnut. uz ked bol agresivny na mladsich to ta neodradilo? mna by to teda fest odradilo. nic frajerske na tom neni ked sa niekto ozraty bezdovodne pusta do niekoho. praveze naopak ti mala zasvietit kontrolka, ze to musi byt kok... nic nevadi, poucila si sa, uz tam nechod, na kolegov sa vy*er, nikomu nic nevrav,neries to, vidis, ze budes ty zla aj tak....pouc sa len :) mozes pit, ale s normalnymi a dobre si vyberaj, pozoruj to spravanie ich, alebo jeho aj seba, A ci ta to nahodou netaha k chu*om? a ci aj to tvoje spravanie nie je az moc koketne, vies normalna sebereflexia, kazdy obcas spravi nejaky preslap v zivote. malo kto ma sebereflexiu ze by si triezvo ako divak ,,popremyslal,, nad svojim spravanim a zhodnocoval. aj na to treba mat cas premyslat a vela, aby sa clovek posuval, drzim palce :)

Outlast830

Tak ti treba co si ty myslis mal pravdu ze si stetka ozierat sa ako nenormalna naco to je dovre ked dospejes stej sprostej puberty tak si uvedomis co je to zivot ked nebudes domaci maznacik pri rodicok zivot ta este prefacka potom sa len budes hanbit ako pes

andy_an

Aj ja som potrebujem vykecat z podobneho zazitku.
Bola som na skupinovom programe pre ludi s psychickymi trablami. Bol tam jeden stary dedko, taky velmi stary nad 75 urcite, a chodil o palici. Predtym sme sa raz rozpravali,pomohla som mu s niecim. Lenze to bolo davno,a anonymne, ani sme sa nezoznamili. Lenze pocas tohto programu sme sedeli za stolom vedla seba a kurat si sadol vedla mna. Bolo tam miesto jedine.., a on prisiel neskor.., moj plan, ze budem aspon z jednej strane nie obkopena niekym sa neuskutocnil.
Po case mi povedal: Dievca, usmejte sa. (Pritom on sam mal za sebou pokus o samovrazdu). Po tom, ako som nieco hovorila do skupiny.Prekvapil ma a povedala som Skusim to.
Lenze odvtedy si ma "privlastnil" a zacal ma potlapkavat po stehne. Nerobi mi to dobre, ale nemohla som v tej chvili byt nanho hruba. Na ineho v inej situacii som bola schopna odohnat obchytkavajuceho alebo tak, al v tej chvili proste som sa precenila alebo co, chcela som s nim byt zadobre.., asi preto, lebo sme tak blizko sedeli..,
teraz viem, ze som proste mohla odsunut stolicku a sadnut si dozadu do zadnejsej rady. Neva, ze by to bolo napadne aj ostatnym, proste som to potrebovala, nemusela by som nikomu povedat preco.. Vydrzala som do konca, kedy mi pri vstavani este povedal Tesilo ma. Velmi som bolaanastvata, ked doslo k dalsiemu dotyku.. obzvlast po tej poznamke, ze sa mam usmiat mi tento blizky telesny kontakt bol neprijemny. Hanbu citila. Uz viem, kde bola chyba a odpustila som si, bolo to pred 4 dnami.

Alexia2

suhlasím s tým čo ti tu niektorí píšu. Nepoznám ťa síce osobne ale ak sa správaš tak ako niektoré čo vidím v podníkoch a na rôznych akciách že checheche chichichi keď si vypijú a potom sadajú na kolená mužom a primitívne sa na každého usmievajú tak si priam koledujú o takéto narážky od niektorých tiež pripitých mužov. Nemusíš byť radodajka a roznožka ale stačí že si taká frivolná a muži si to vysvetlia po svojom že chceš sexovať a tak.
treba vedieť piť a vedieť kedy máš dosť. Ak si k tebe dovoľoval mala si mu slovne oponovať ako ti tu už písali.

dalsi

v zasade plati, ak vies chlastat, nechlastaj. Ak nevies chlastat, duplom nechlastaj.

Ak vidis, ze ti je taka zabava neprijemna, rozluc sa a chod domov. Naco tam ostavas ?

Za to, ze je niekto hovado, za to nemozes. Ale za svoje spravanie mozes sama, ze to nechas zajst tak daleko, ked vidis aky ten druhy je pako. Co tam tam drzalo ?

Ak to bolo prilis, co si nezavolala policiu ?

Prezyvka055

Suhlasim s tym co napisal uzivatel s nickom "stoh slamy".
Keby som si predstavil v tvojej kozi moju priatelku tak ona by toho chlapika tak sfukla este na zaciatku ze by si nic viac nedovolil a ak by bol drzi este by mu struhla jednu cez papulu.
PS: Mas divnych kolegov / kamaratov ked holduju takemu "humoru".
A nechlastaj.

jajaa

moja zlatá, prečo by si sa mala naseba hnevať, veď si nič neurobila. ešte keby si s ním bola aj flirtovala a on si hento dovolí k žene, tak ty nemáš absolútne podiel na tom ako on koná...:) úplný magor to bol a teš sa, že máš super priateľa a je ti oporou. :)

huder

To je nic ked som ja chodil na ucnak obtazoval ma tam jeden buzerant bol sice skoro tak stary ako ja ale vyzeral ako by mu bolo pomaly tricat bolo to take obrovske hovado a furt chcel niekoho obchytkavat nenormalne nechutny slizky teplos proste fuj tak bud rada ze ten tvoj zazitok patri medzi tie normalnejsie.

jcqt

No ja som prave pisala ze bezne moc nepijem a hlavne, kym sa to nestalo, nebola som vobec spita, normalne spolocensky. Spity bol casom ten chlapik. Detto, neviem z coho usudzujes ze som sa spravala ako radodajka, je to z toho,ze v zatvorke pisem, ze som sa nanho usmiala? Iste, keby som vedela ze je to idiot, ani nanho nepozriem, ale medzi totalnou ignoraciou a radodajstvom je este celkom vela priestoru. Dik i tak za reakciu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.