Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Divná chuť pri fajčení cigariet

Príspevok v téme: Divná chuť pri fajčení cigariet
popik

Prosím vas čím to moze byt ked pri fajčení cigarety cítim takú divnu chuť pri vdychovani a vydychovani? Proste vobec už necítim tabak ale len taký hnusny dym,jasné že to nieje niake dôležité proste nemusím fajčiť ale len ma zaujímal dôvod či to nieje niečo vazne s jazykom alebo hrdlom,diky za odpovede

Janinake

Mám ten samý problém. Taky se bojím že jde o hrdlo nebo problém v dutinách a jejich propojení či nesprávné funkci, zanesení.. (Tohle je zatím jediný příspěvek co jsem na to našla) dík

Janinake

Mám ten samý problém. Taky se bojím že jde o hrdlo nebo problém v dutinách a jejich propojení či nesprávné funkci, zanesení.. (Tohle je zatím jediný příspěvek co jsem na to našla) dík

tr1n1ty1

No, tak to netusim. Mozno je to tym, ze si si na ten tabak zvykol a uz jeho chut nevnimas? Mozno si nim presyteny a tak vnimas len ten dym… mozno… :-)

popik

nie nejde o to,fajčil som cigarety roznych značiek takže tam ta chyba nieje,musi to byt proste v hrdle alebo niekde kde je su tie chutove receptory a ist s tym za doktorom šak to by bolo smiesne preto som myslel že tu mi niekto poradí

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Divná chuť pri fajčení cigariet - Fórum - ZDRAVIE.sk