Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Miluje ma podľa vas

Príspevok v téme: Miluje ma podľa vas
naivnaaaaa

Prosim poradte mi uz som bezradna s priatelom chodime spolu 5 rokov. Po 2 rokoch sme zacali spolu byvat. V prvom roku ma poslal na potrat. Ale odpustila som mu lebo ho milujem, on je z krestanskej rodiny a chce vela sexu ale svadbu nechce. Milujem ma podla vas zmeni sa to raz dakujem za kazdu odpoved

Zuzka.forum

naivna, gratulujem k tvojmu rozhohodnutiu a hlavne ku skutku, jeho ignoruj aj naďalej, nenechaj sa zlákať na sľuby, nezmení sa..

naivnaaaaa

Veľmi pekne dakujem za rady, mali ste pravdu
radek28...co som pocuvla vase rady ze bez sexu tak bol ovela agresivnejsi asa to endalo s nim vydrzat tak som isla k rodicom aj ked vyvolava ale uz ignorujem, dakujem za rady

5.5 elsa

komu nie je rady tomu nie je pomoci potiahne to s ňou do 30 tky a potom jej zostanú akurát tak oči pre plač pritom je tu jasné o čo sa v tom "vzťahu" jedná

Zuzka.forum

celé zle, nemiluje ťa a nezmení sa to, inak súhlasím s nižšie uvedenými príspevkami, je to pokrytec a egoista, žiaden veriaci, iba ak taký čo verí v svoje vlastné potreby a pohodlie a ty si mu ukradnutá. amen.

tasty

a čo keď aj miluje???? keď je to debil, naničhodník, načo ti je takýto chlap do života? ktorý z teba robí iba handru? toto chceš od života? prosím ťa vzchop sa, si predsa žena, kopni ho do prdele a nájdi si takého, ktorý si ťa bude vážiť

Radek28

Nie, nemiluje ta podla toho co pises. Ak by ta miloval na potrat by ta nenutil lebo ten plod co v tebe rastol bol aj ked mozno v tej dobe ale predsa mal byt plodom vasej lasky. Ak by uz moja partnerka zostala tehotna aj ked neplanovane nedokazal by som ju nutit aby sla na potrat jedine zeby dieta bolo vyvinovo postihnute alebo by ju samotnu ohrozovalo na zdravi. Nasiel by som si aj dva roboty len aby som ich vladal uzivit. Je to povinnost muza vediet sa postarat ak splodi novy zivot.
Tento tu ide asi len po tvojom tele a sexe samotnom. Skus nanho zahrat ze nemozes mat sex napr. dva tyzdne zo zdrav. dovodov a uvidis jeho pravu tvar a povahu. Inac mi prides podobna tej z temy Tajil svoju pravu tvar len trosku na inej vlne je to.

stoh slamy

tak potom je on cierna ovca rodiny ktora ma naleko od viery. Ale ze ty si nechas robit zo seba matrac na sex... a obetujes aj vlastne dieta kvoli jeho nevycerpatelnemu libidu...

naivnaaaaa

stoh slamy....nechcem rozputať žiadnu vojnu medzi veriacimi a neveriacimi.. on bol miništrant a je so silne kresťanskej rodiny a vela veci ma uz sklamalo z jeho strany

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Miluje ma podľa vas - Fórum - ZDRAVIE.sk