Miluje ma podľa vas

Príspevok v téme: Miluje ma podľa vas
naivnaaaaa

Prosim poradte mi uz som bezradna s priatelom chodime spolu 5 rokov. Po 2 rokoch sme zacali spolu byvat. V prvom roku ma poslal na potrat. Ale odpustila som mu lebo ho milujem, on je z krestanskej rodiny a chce vela sexu ale svadbu nechce. Milujem ma podla vas zmeni sa to raz dakujem za kazdu odpoved

stoh slamy

ano miluje ta nadovsetko. Dôkazom toho je ze ta poslal na potrat, nechce si ta vziat za manzelku a chce od teba len tvoje telo na uspokojenie svojho libida. Neskutocny dokaz lasky ako z filmu.
ps: neviem preco ale to ze je v texte napisane ze je silne veriaci vo mne evokuje dojem ze je tato tema zalozena len aby rozputala opat vojnu medzi krestansky a ateisticky zalozenymi prispievatelmi. Neverim ze je veriaci a toto robi. Jedine ze pochadza z krestanskej rodiny ale v samotného Boha vôbec neveri a len sa pokrytecky sprava.

5.5 elsa

naivnaaaa tak čakaj :D :D :D nič sa meniť nebude..... neviem čomu ty nechápeš rodina tebou pohŕda on sa tam s tebou nebaví hanbí sa za teba doma je všetko ok lebo tam chce sex a to je jediné čo od teba chce tak čakaj čakaj a čakaj .......

naivnaaaaa

dixit... tak ked ideme k jeho rodine oni sa mi ledva odzdravia on s nimi rozprava vela a mna ako keby si nevšima on a jeho rodina, ale zas ked sme sami je uplne iny, al ej acakam ze s ato raz zmeni

5.5 elsa

áno a po 30 tke sa ožení a ona môže potom hľadať už neviem ale čo,on už má vybrané zrejme mamička mu vybrala, jasne jej ukazuje že k nim nepatrí preto ju berie do tej spoločnosti kde ňou pohŕdajú on sám sa za ňu hanbí vieš normálna žena by sa jednoducho zdvihla odišla a skončila s ním preto to robí a na to čaká má dosť rokov na to aby si to s ním vydiskutovala mimo postele a že ju poslal na potrat áno lebo to je zlé dieťa čo nie je z manželstva a s pannou naozaj tá viera je veľmi divná ,ale ona si to sa musí postaviť a dožadovať sa odpovede aj keď nie je čoho jej to dáva dosť najavo.......

dixit

naivnaa, ešte môžeš skúsiť napísať, ako sa k tebe inak správa? teda okrem toho, že máš pocit, že sa za teba hanbí, to už tiež niečo vypovedá... (chlap, ktorý miluje, by mal byť ochotný sa za svoju ženu pobiť aj s celým svetom, vždy sa jej zastať, a nie aby sa za ňu ešte hanbil). stará sa o teba? je pozorný, pomáha ti, rozpráva sa s tebou? alebo to je fakt len o sexe? kvôli čomu ho vlastne miluješ?

MultiLevel

Hej, chapem 5.5 elsa :D Akoze, je tu malo informacii, nevieme preco bolo podla neho najlepsie riesenie ist na potrat, mozno bol toto velky krok vedla, ale inak je to super partner.....ja si vsak myslim, ze s naivnou dost hadze, vyuziva ju, je to strasny pokrytec a velmi mu vyhovuje, ze ma taku zenu pri sebe...

5.5 elsa

naivnaaaa najvyšší čas si to s ním vydiskutovať nech ti odpovie ale ja si myslím že je to jasné keď sa za teba hanbí len sa ho opýtaj či s tebou plánuje v budúcnosti byť alebo už má vybratú inú ženu nenechaj sa ťahať za nos mamička mu už vybrala nejakú inú? pokiaľ neodpovie neustúp a hlavne ak by to s tebou myslel vážne dal by ti prsteň na ruku-prst zásnubný to oni uznávajú tým tej žene ukážu že ju naozaj chcú je to smiešne ale naozaj tieto viery sú hrozne odlišné aj podľa toho si treba vyberať tú odpoveď si vynúť a to doslovne,,,,,on sa ženiť chce oni sú za svadbu a veľmi veľkú aj to patrí k ich tradíciám nech sa nevykrúca keď už teraz sa za teba hanbí aha aby si sa rozišla ty s ním vodí ťa tam a a ukazuje ti že tam nepatríš aby si sa s ním rozišla ty a nemusel to robiť on :)múdry chlapec

5.5 elsa

dixit videla som to už keď spolu chodili že ju do budúcna určite nechce ona aj tak s ním bola zostali jej akurát tak oči pre plač a to študovala medicínu ale komu nie je rady tomu nie je pomoci bez debaty má sa ho opýtať na rovinu dožadovať sa odpovede vieš pokiaľ jej ju nepovie

5.5 elsa

multilevel ale to je taká "ich" spoločnosť jednoducho spať pred svadbou je veľmi zlé :D zvlášť keď sa jedná o ženu naopak muži si u nich užívať môžu lebo sa budú ženiť a potom už musia žiť počestný život aj keď svoje manželky aj tak podvádzajú musia sa o nich ale postarať po materiálnej stránke ale žena tam musí byť panna a poslušná manželka, ak ho chcela nemala s ním spávať :D ale osobne by som to nestrpela taký život len jej urobí službu.......