Miluje ma podľa vas

Príspevok v téme: Miluje ma podľa vas
naivnaaaaa

Prosim poradte mi uz som bezradna s priatelom chodime spolu 5 rokov. Po 2 rokoch sme zacali spolu byvat. V prvom roku ma poslal na potrat. Ale odpustila som mu lebo ho milujem, on je z krestanskej rodiny a chce vela sexu ale svadbu nechce. Milujem ma podla vas zmeni sa to raz dakujem za kazdu odpoved

dixit

5.5 elsa, tak to ľutujem ženu, ktorú si ten týpek napokon vzal... a tá tvoja kamarátka si mohla gratulovať, že sa ho zbavila - hoci príjemná skúsenosť to iste nebola

MultiLevel

Akoze, teraz napisem nieco, co nezvyknem pisat, ale ja byt na tvojom mieste, pekne by som jeho rodine o synacikovi povedala pravdu. Tak na teba pozeraju s nosom dohora, lebo im nevyhovujes ale ako sa spravaju oni a akeho maju syna (lebo nezije ani nahodou podla krestanskych pravidiel), to je ok? Pokrytec on aj cela jeho rodina! Ak mas aspon trosku hrdosti, pekne im povedz, ze ich syn ta poslal na potrat........
A k tomu ci ta miluje....Hej, z velkej lasky ta poslal na potrat....Neviem, ja nechodim do kostola, nie som ani za potraty, ani proti potratom, lebo co pripad, to iny clovek, ina situacia. Neda sa globalne zaviest jedno pravidlo pre vsetky zeny. Som skor toho nazoru, ze o tomto si ma rozhodnut predovsetkym zena. A on, ako synacik z veriacej rodiny, mal dieta prijat a jeho veriaca rodina nema co na teba cumet cez prsty....zle, zle, zle...

5.5 elsa

kamarátka chodila s takým veľmi pobožným a nehovorím že to je práve tvoj prípad ale to isté do postele mu bola dobrá žili spolu nič jej nepovedal ťahal ju za nos a jedného krásneho dňa jej oznámil že sa ide ženiť je už dávno zasnúbený má ju už dávno vybranú a s tou to skončil rozchod postavil ju rovno pred hotovú vec tak sa ho to opýtaj nech jedná férovo a neťahá ťa za nos chlapec že si mu dobrá do postele ale za manželku má vybratú inú strácaš čas roky utekajú aj keď neviem koľko máš rokov

naivnaaaaa

tak asi mate pravdu lebo citim, ze v spolocnosti sa ako keby za mna hanbi aj pred rodinou ale ked sme sami tak viac menej asi o sexe je to, dakujem ze ste mi otovorili oci, asi fakt taky mi ani nestoji za to aby bol asvadba co asi aj nerealne z jeho strany dakujem vam

dixit

naivnaaa, no to je mi jasné, že mu to nevadí :D ale malo by, ak sa nazýva kresťanom. inak je to, ako som už písala, iba pokrytec

5.5 elsa

tu ide o to naivnaaaa že ty mu daj priamu otázku čo sa týka budúcnosti bez ohľadu či bude svadba v budúcnosti sa on vidí s tebou alebo nie či s tebou počíta do budúcnosti akonáhle sa začne vykrúcať tak si na istom že nie lebo nie si na ich úrovni len sa ho to opýtaj chce veľa sexu lebo bol vychovávaný že také niečo je zakázané uznávajú iné hodnoty a spávajú spolu snáď len vtedy keď chcú dieťa tak sa ho chce nabažiť aby ho mal dosť keď už nebude výmena za tú mníšku-pannu

dixit

drôtvoku, presne na to som myslela, preto som sa to pýtala... ktovie, či im on aj netvrdí, že si ju chce vziať, ale ona nechce... alebo niečo podobné.

naivnaaa, trochu som si to premyslela a poviem ti, keby si ťa chcel vziať, spravil by to už dávno (najneskôr vtedy, keď si otehotnela, namiesto toho, aby ťa ešte na potrat posielal). zvlášť ak je veriaci - poznám mnohých a je jasné, že nie všetci čakajú so sexom do svadby, ale ak ho aj majú už pred svadbou, svedomie im nedovolí to takto dlho ťahať - veď sami najlepšie poznajú, k akým zásadám sa to verejne hlásia - a tak si zvyčajne ten sex akoby ospravedlňujú tým, že veď aj tak sa plánujú vziať, a zvyčajne to potom aj dosť rýchlo urobia (nech tu teraz prosím nikto nezačne rozoberať, či to má logiku alebo nie, či sme v stredoveku atď.).
tvoj drahý je podľa mňa akurát tak poriadny pokrytec a nemáš dôvod stáť o manželstvo s ním...

5.5 elsa

naivnaaa koľko máte rokov keď ťa poslal na potrat a čo keby si nešla na ten potrat už by bolo po vzťahu?čo znamená že mu s tebou vyhovuje váľanie sa v posteli ak je rázne proti svadbe 5 rokov tak už je asi rozhodnutý miluje s tebou sex pravdepodobne no a na ten život či na svadbu si vyberie nejakú cnostnú ženu :D prepáč za výraz možno už má aj nejakú vybratú a s tebou si ešte užíva potom ti to oznámi až sa bude chcieť ženiť keď je rodina silnej viery tak ty nie si vhodná partnerka možno nejaká mníška opýtaj sa ho to na rovinu a nestrácaj s ním čas asi toľko.......