Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiarlivosť

Príspevok v téme: Žiarlivosť
kkiikkaa

Ahojte :) Chcela by som sa svami poradiť resp. vedet váš názor. Ma vzťah budúcnosť ak jeden z partnerov neverí tomu druhému? konkrétne teraz myslím to, že mi priateľ neverí, ci ho nepodvediem. chodíme spolu už takmer 2,5 roka.. už sa poznáme dobre nato aby sme vedeli aký druhý cca je, čo od neho očakávať , vieme o svojej minulosti, plánoch atď. nepamätám si na začiatku že by mal nejaký sklony k žiarlivosti začalo to až po par mesiacoch.. napr. kde som išla vonka s kamarátkami vždy sa nejak záhadne objavil v meste, v bare, alebo proste jeho kamarát, alebo akurát niečo potreboval že sa zastaví aked sa nemohol alebo nebol nik ktorý hlásil všetko čo sa okolo mňa deje tak mi volal že skym som čo robím ci pijem a pod. rozprávali sme sa Otom- samozrejme nechcel si priznať že také ako žiarlivosť by uňho existovalo ale po roku si to uvedomil ( vzťah sa natiahol až k prvému roku chodenia) rozprávali sme sa Otom riešili sme to ale on ani sám nevie prečo to tak je prečo ho to tak rozzúri kde niekde som bez neho.. viem že mal predo mnou už jeden dlhší vzťah a skončilo sa to neverou a druhy potom tiež podobným klamstvom.. je snáď toto problém ? že si mysli ze som taká istá ? alebo ešte druha varietná čo ma napadlo je : ja som bola ešte mladučká (17r) kde sme začali chodiť spolu.. bola som bláznia spontánna a robila veľa hlúposti vonku na diskotéke na chatách alkohol to bola samozrejmosť ale vždy som sa vedela ovládať a mam zásady ktoré ani alkohol neprelomí ;) ...on si mysli si že dačo vyvediem asi kde som taká razy ale už neviem ako mu mam vysvetliť že mam oči len preňho. Som unavená z hádok a myslím že aj on. Neviem kde je problém a ani ako by sa dal riešiť..ci to je z jeho predošlej skúsenosti. Čí to je kvôli alkoholu. Alebo inej veci. Neviem ale veľmi ma to uráža pretože som proti nevere a klamstvám vo vzťahu a on to vie a aj napriek tomu mi to vyhadzuje na oči.. a aj mi je toho trošku smutno pretože kvôli tomuto všetkému sa do mňa zaľúbil a teraz by ma najradšej zmenil aby som všetkého nechala a ani nevystrčila paty z domu aby nehrozilo že stretnem niekoho mužského pohlavia nebodaj....ak by ste mi poradili alebo dali podobnú skúsenosť bola by som veľmi vďačná..

Delete

Ak mal takéto skúsenosti tak sa nemôžeš diviť...ono sa to možno dá do poriadku ale za veľmi dlhý čas ak sa niečo medzi vami dovtedy nestane. Ak ho sklamali raz stratil časť dôvery ak opäť stratil ešte viac a to bude trvať. Ale uvedom si jedno...toto je najzákladnejšia požiadavka čo sa vzťahov týka. Moja partnerka nikdy nepožadovala, aby som nemal kamarátov, či nechodil von, žiarlivosť tam nebola no aj napriek tomu som tieto styky obmedzil. jednoducho to tak vo vzťahu je...aspoň v tom, ktorý som prežil ja. Partner túži byť pre druhého všetkým, jedinečný a ak mu to nedávaš najavo a často bývaš v inej spoločnosti tak...

lavazza005

ja mám ten istý problém akurát že ja som na tom opačne..a ja som tá čo žiarli na frajera..tiež neznášam ked je niekde bezo mna a nedajbože s nejakými ženskými. mám v hlave len to čo tam s nimi robí, že sa s nimi rozpráva, že ho nejaká nedajbože osloví a je mu sympatická.. mám z toho strašný strach a paniku. ja si to však uvedomujem veľmi dobre, aj by som chcela aby to prestalo, ale neviem ako to ovládať. keď niekam ide, vždy to skonćí hádkou.neviem sama čo s tým. možno aj tvoj priatel by chcel aby sa to rpestalo ale nevie ako..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiarlivosť - Fórum - ZDRAVIE.sk