Odmietnutie povinné očkovanie 5.r dcéry trpiacej autizmom

Príspevok v téme: Odmietnutie povinné očkovanie 5.r dcéry trpiacej autizmom
carlos

Dcere bol diag. autismus asi pred rokom.Do tej doby sme nevedeli co s nou je a ze nerozpráva.Zrejme sa to stalo z tych vsetkych povinnych ockovani.Zajtra ma ist na dalsie povinne ockovanie pre pet rocnych.Chcem sa spytat ci je mozne toto ockovanie odmietnut ak uz je autista a ci nam hrozi pokuta vo vyske 300€
Dakujem je to surne.

hanka9

Philips
ja som sa na rozdiel od lekara zamerala na PODSTATNU CAST problemu, t.j. ako odopchat nechirurgicky upchate koronarne cievy a to sa neustale snazim a pevne verim, ze sa mi to podari. Lekar sa snazil len to, co vedel. Preboha, ved naco pri mojom vtedajsom priemernom hornom tlaku 152 mi ho chcel dramaticky znizovat a neustale mi prizvukoval a strasil ma, ze takyto tlak je tichy zabijak? Vsak je to totalna kravina, pretoze je logicke, ze pri tejto diagnoze zakonite musim mat aj vyssi tlak (telo vie co ma robit) a vyrazne znizenie branim jeho liekov by viedlo prave este k väcsim komplikaciam, nedokrveniu organu-ov atd... skoda hovorit..............

hanka9

Philips
pred par rokmi mi zistili upchate koronarne cievy s vysokym stupnom rizika. Lekar mi definitivne povedal, ze musim brat do konca zivota lieky (na vysoky tlak, cholesterol, riedenie krvi). Tieto synteticke lieky som nebrala a neberiem. Nahradila som ich prirodnymi „liekmi“, ktore uzivam (uprava stravy, byliny, potravinove doplnky, sposob zivota).

hanka9

Kopu syntetickych „liekov" predpisanych lekarom sa da uplne spolahlivo nahradit prirodnymi liekmi, ktore v stanovenych davkach uzivania nemaju ziadne skodlive ucinky a dokazu bezproblemovo vyliecit chorobu.

0vecka

2 hanka9 akurat ze bez toho zleho farma biznisu by tu tak 50% ludi nebolo... su proste choroby na ktore su cajiky kratke a napr ockovanie ich totalne vyhubilo..

hanka9

Rozmenene na drobne, kvalitna vyzivna strava uzdravuje, špatna strava otravuje telo, zabija ho.

Ja som za prirodny sposob zivota a teda liecenie prirodnymi sposobmi,prirodnymi drogami, kvalitnej stravou, vratane potravinovych doplnkov.

Ovecka, akurat si idem zakupit z iherbu berberin

hanka9

Ovecka

nemusime ist vobec daleko.

-Obycajna strava, ktoru clovek denne uziva moze cloveka uzdravit, ale moze ho aj "zabit" !! To uz vedel aj otec lekarstva Hippokrates...

philips

0vecka, práve si spustila lavínu od RNG o tom, že lieky zabíjajú a že sa dostali na tretie miesto dôvodu úmrtí...