Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odmietnutie povinné očkovanie 5.r dcéry trpiacej autizmom

Príspevok v téme: Odmietnutie povinné očkovanie 5.r dcéry trpiacej autizmom
carlos

Dcere bol diag. autismus asi pred rokom.Do tej doby sme nevedeli co s nou je a ze nerozpráva.Zrejme sa to stalo z tych vsetkych povinnych ockovani.Zajtra ma ist na dalsie povinne ockovanie pre pet rocnych.Chcem sa spytat ci je mozne toto ockovanie odmietnut ak uz je autista a ci nam hrozi pokuta vo vyske 300€
Dakujem je to surne.

hanka9

Podla mna je hloh inhibitor a vazodilant a pracuje na tom istom principe, ako chemicke lieky znizujuce krvny tlak. Rozdiel vidim v tom, ze hloh ani pri dlhodom uzivani v stanovenych davkach, t.j. bez prestavky aj rok podla mna nema ziadne vedlajsie ucinky, co o chemickych preparatoch nemozem povedat... no a po tyzdnovej ci dvojtyzdnovej pauze mozeme uzivat dalej, vsak. Dokaz je historia a dokaz som aj ja sama (uzivam ho s prestavkami tri-styri roky). Tinkturu si vyrabam sama a „namiesavam" ju aj s dalsimi flavonoidmi (sipkami) a toto skombinujem s rutou. No a samozrejme neodmietam v stanovenych davkach ani komonicu lekarsku a dalsie...

llek

No, porovnavat vedlajsie ucinky doplnkov s liekmi, ktore maju definovane ucinky a aj to, kedy sa maju pouzit, je hodne od veci. Iste ak zoberiem Vitamin C a lieky na vysoky tlak, tak z hladiska potencialnych neziaducich ucinkov Vit C vyhrava, az na to ze tazkemu hypertonikovi nepomoze a ten zajde na mozgovu prihodu.

lombardo1981

Keď človek nezapočíta vodu na injekcie, tak to nebude nikomu vychádzať.
Mňa ale neskutočne udivuje, ako budeš neustále tvrdiť, že potravinové doplnky sú neškodné. Čo myslíš, kde asi metabolizujú? Čím sa metabolity vylúčia? Alebo ľudia, ktorým kvôli potravinovým doplnkom zlyhala pečeň a obličky si to vymýšľajú?
www.minnpost.com

RNG

Lombardo, to co tam nbolo uvedene je len zlomok z obsahu. Pozri sa na mnozstvo miligramov latok to ti nijak nevide dokopy do celkovej vahy, co do teba nastepia.
Mas pravdu ze biznis je biznis, ale farmacia predava lieky s hromadou skodlivych postrannych ucinkov a doplnkovy poriemysel predava doplnky co boli lekarskymi komisiami na to prehlasene za absolutne neskodne. Takze rozdiel tam je zrejmy.

tak...

Na kupu potravinovych doplnkov nikto nikoho nenuti. A tiez som este nepocul o tom, ze kto si nekupi potravinovy doplnok, tak bude pokutovany, ako je to u vakcin.

lombardo1981

RNG, len problém je v tom, že biznis s potravinovými doplnkami je presne taký istý ako biznis farmafirieb. O nič vic, o nič menej. Takže ani jedna sféra nemá právo vyčítať tej druhej, že sa správa trhvovo.

lombardo1981

hanka9, myslím, že tvoju perlu o otom, že autizmus neprekoná nik.
A myslím, že som poskytla dostatok relevatných informácií. Veď som predsa oboznámila RNG so zložením vakcím, ktoré malo byť údajne neznáme.

RNG

Pokial si ludia budu myslet, ze svetu vladne pravda a nie peniaze a zaujmy roznych skupin, tak sa bude pravda zatajovat, manipulovat a ludia ohlupovat do poslusnosti,tym mocenskym skupinam.

hanka9

Rozpisovat sa ma zmysel ale len vtedy ak to, co napises bude mudrejsie, ako keby si nic nenapisal.

P.s.- idem sa vycikat, pomodlit a spinkat, dobru noc.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odmietnutie povinné očkovanie 5.r dcéry trpiacej autizmom - Fórum - ZDRAVIE.sk