Ako sa ho spytat ?

Príspevok v téme: Ako sa ho spytat ?
frensis

Som s priatelom skoro tri mesiace a velmi po nom tuzim.Sex sme este nemali ale bozkavanie a dotyky mi uz nestacia.Nikdy neviem ci je vzruseny ani ci tuzi po nicom ,,viac ako.. " .Ale kedze my debaty na temu sex nevedieme,pretoze sa mi zda ze ho nebavi sa o tom rozpravat neviem co dalej... mozno ho to aj bavi ale ja to neviem zistit,... ako mu to navrhnut?? :( (mám 17 on 20)

hu

mozno by som skusil, ked budete v miesnosti len vy, pri neznom hladeni postupne prejst do oblasti rozkroku rozopnut zips a vlupat sa mu dnu,..z jeho reakcii presne zistis ako mas dalej postupovat, no nedaj sa hned zastavit a but dost nezna...

zajik

ke čítam všetky tie návody ako ho dostať,tak si neviem predstaviť prečo by som ťa odmietol...iba ak by som ťa neznášal....

ale_x

hmmm skus byt u teba alebo u nho...proste niekde...lahnit si na postel bozkavajte sa a hladkaj ho..a taaaaaaaaaaaak po tričkom...potom si na nho sadni alebo lahni to je fuk bozkavaj ho stale potom mu ked budeš na nom rozkročmo pri bozkavani rozopni gombik a usmej sa a uvidííš...

jacquelin

no ale ja som s tym boskavanim myslela tak, ze ho zacnes boskavat na perach, potom na krku a pojdes nizsie a ked bues pri vtakovi tak sa nanho pozri tym stylom- chcem sex a okamzite!! a podla mna neodmietne...

frensis

neni panic,skusenosti uz ma.Ale ide skvor o to ze ja ked robim naznaky on nereaguje,hladkanie nepomaha ani nic podobne a bozkavanie,no neviem ako mu naznacim bozkavanim ze chcem viac . Je to strasne,viem ze ma velmi lubi,ja jeho tiez ale takymto sposobom budeme mat sex az po svadbe. ♥♥♥

jacquelin

tak ho skus bozkavat a tak a uvidis ako zareaguje... sak nemusis ho hned zacat fajcit ale povedzme hladkat a tak.. ale s tymto som fakt ja problem doteraz nemala.. ja mam skor opacny problem ze kopa chlapov ma chce len pojebat a nic viac..a nechapem preco sak prsia mam tak 1-2 ...