Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Friends with benefits

sewie

ustipacna(dobra prezyvka mimochodom:)) tieto dva "vysoko-vedecke" pojmy sa lisia v jednom- "Friends"-friends with benefits, by mali byt ludia co su kamosi-cize sa poznaju a maju sa aspon nejakym sposobom radi a kedze su kamosi a maju sa radi tak je velmi takze rozlisit kde sa konci sranda a zacina cosi vazne a cele sa to nakoniec zamota lebo zacnu od seba ocakavat viac a nakoniec ...

booty-call, by mal byt niekto o kom nevies skoro nic a zavolas mu len ked mas chute...

sewie

kazdy koho to tak strasne laka si to asi musi proste sam vyskusat na vlastnej kozi aby zistil ze je to blbost...inak verit nebude...
navyse si asi trosku mylite dva odlisne "koncepty"-friends with benefits,a"booty-call" -ospravedlnujem sa za filmove anglicke vyrazy ale nepoznam slovensky ekvivalent, kedze tento skvost k nam tak ci tak asi prerazil z americkych filmov...
velmi chybny "konccept"...pffff

výkričník

ale zajuímavé je to že ona sa ho pýtala koľko má rokov a odkiaľ je a on je mimo toho napísal že koľko meria a že pracuje a má vysokú.
ako by ju chcel ešte viac nalákať s tým že splňa ideálne podmienky dnešnej ženy a ktovie čo je naozaj zač.

ustipacna

Albatr to co ma byt? Ako citovo to fungovat nebude ale v posteli ano? To ako sa stretnete zasexujete a dovidenia? A to ze chces len sex znamena ze budes k nej drsny aj? Ako budes vyzadovat aj anal, aj oral az do hrdla, aj facky a skrtenie? Lebo ked tam city nebudu len ten sex tak ju setrit podla mna v tomto nebudes a budes si viac na nu dovolovat kedze ti bude len ako telo na uspokojenie tvojej nadrzanosti.
Chcem to ja na tvojom mieste by som si s takym clovekom nezacala. Podla mna ti co idu len na sex s neznamym clovekom to nemaju celkom v hlave ok. Budes mu musiet vyhoviet vo vsetkom ako prostitutka a este aj zadarmo. Take typy muzov su schopne ta aj zmlatit ak nie nieco viac. Daj si pozor.

sewie

ustipacna, niektori si naschval vyberu "len na sex" zrovna takeho co sa im nepaci aby neprisli city , ale ony pridu, tak ci tak...a sak ich nechaj-ich vec ...tak ci tak sa minimalne jeden zalaskuje ...

ustipacna

a to sa chcete stretavat len za ucelom sexu? Trosku odvedzi nie? To si Albatr rovno prostitutku zaplat ked ti to tak chyba. A co ak sa nebudete jeden druhemu pacit?
lebo ja to chapem tak ze ked mi niekto sa nepaci tak ani sex nebude. A ked sa mi paci tak aj nejaka ta laska tam casom bude.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.