Hladám Priaťela

Príspevok v téme: Hladám Priaťela
Marik7

Dobrý deň.

Volám sa Marik mám 27 rokov, žijem na slovensku okolie Ba. Sory zza gramatiku nie je to moja silná stráka. Kvôli prítomnému stavu mojej misle som bol polutovaniahodným spôsobom uvrhnutý do ňepriazňe osudu, kde pomali ale ist strácam kontrolu aj nad ostatným zbitkom mojho života. Ajked je to nadmieru nepríjemné, nieto dvôvodu aby som tento proces dekompozície nemohol zdielať s blízkou osobou. A práve v tomto bode nastávanaša kauzalita, ked z môjho pohladu, medisponujem žiadními medziludskýmy spojeniamy. V minulosťi som bol súčasťou hlbších ale aj väčšinu len simulovaných prejavoch náklonnosťi a záujmu. Do dňešného dňa sa však všetky tieto putá rozpusťili.

Týmto spôsobom sa teda chcem visloviť o prosbu, nadviazania platonického vsťahu , prejavenia sympatií, či len ak spôsobom digitálným. Nediskriminujem, podla podmienok, každí hlas je rovnoprávný. Preferoval bisom mužské pohlavie v približne mojom veku, ňie je to podmienkou. Mal by najmä disponovať, empatiou, otvoreným chápaňím, a štipkou intelingencie.

ked sa cíťoťe oslovený, prosím zanechajte mi odkaz. Dakujem