Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pleťové 3D masky

sompass

Aha no k očným som sa nedostala .. ale ako sa hovorí kolagénu nikdy nieje dosť môžem skúsiť aj to .. :-)
a to je jednorázová maska alebo nejaká v tube ..

morticia 17

Já milujem kolagénovú krištálovú očnú masku od Victorie beauty je naprosto super. Keď idem na nejakú akciu a chcem vyzerať super tak toto mi fakt pomôže!!! a naviac je v balení toľko kolagenu, že mi vystačí ešte na krk a dekolt. Vyskúšajte baby!!!

ostruzina

Myslím si , že všetky masky by mali byť na rovnakej báze, takže treba len skúsiť. Čo som dosť počula, vraj aj nejaká uhorková je dobrá. Budem sa musieť popozerať kde to predávajú, alebo si to dám rovno odskúšať u kozmetičky. Tak len do toho.

sompass

Ostružina ďakujem za povzbudenie :-) , tak asi idem do toho sice tato je nejaka Purederm ale princíp je hádam rovnaky :-)

ostruzina

ahoj, ja osobne som už mala niekoľko krát masku od firmy Skinline. Osobne ma na to prehovorila moja kamoška, ktorá pracuje ako kozmetička. Bála som sa toho čo to urobí, ale môžem povedať, že to bolo príjemné. Bol to taký relax a zároveň som mala pocit, že pokožka na tvári sa mi vzpružila a bola taká zregenerovaná. Tak sa toho neboj a skús. :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pleťové 3D masky - Fórum - ZDRAVIE.sk