Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvysene trombocyty, bolest ma hrudi a v krku.

Príspevok v téme: Zvysene trombocyty, bolest ma hrudi a v krku.
nipe

Ahojte, uz dlhsie ma trapia bolesti na hrudi, neviem ich presne opisat, lebo raz je to tlak akoby na plucach, inokedy pri srdci, citim aj akoby ma nieco tlacilo v krku.Dr.mi dala atb.ze to je slaby zapal priedusiek, ale nic sa nezmenilo. Vyse tyzdna po vysadeni atb.som bola u Dr. Ekg aj rtg pluc boli v poriadku. CRP ukazalo len to, ze mam 435 trombocytov, cca 300 je hranica. Na hematologii mi budu robit testy, tak uvidim, ake budu vysledky. Lenze fakt neviem, od coho mam tie bolesti, raz ich mam, potom nie. Nechapem. A to, ze som aj viac unavena a na vsetko a vsetkych mam nervy ani nehovorim. Este podotknem, ze mam za sebou a este aj pred sebou velmi narocne stresove obdobie. Dakujem za rady a skusenosti.

powerstrips

skuste alternativnu liecbu - naplaste z cisto prirodnych zdrojov, su patentovane a vysoko ucinne na mnozstvo problemov, preklikajte si moj web, najma cast SPOSOBY POUZITIA

www.powerstrips.weblahko.sk

alebo mi piste na mail: powerstrips.katarinat@gmail.com

mozny odber aj na kusy

Katka :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvysene trombocyty, bolest ma hrudi a v krku. - Fórum - ZDRAVIE.sk