Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vred alebo pankreatitida?

Príspevok v téme: Vred alebo pankreatitida?
menma

Zdravím píšem tu pomerne často kedže mam problémy ale tento je akútni a v pondelok mam ist do nemocnice takže zatial si chcem pomocť tímto.

Mám tažkosti zo žalúdkom asi 3 týždne začalo to stolicov 2-3x denne občas nafuknute brucho, a na dotyk ma bolela čast nad bruchom asi niekde kde je pankreas mierne som stlačil oblast pod rebramy a citil som bolest(aj citim) asi pred týždnom som mal žltu stolicu tak som skusil 1 den nič nejesť no večer ma silno rozbolelo brucho v nadbrušku a bolest bola aj v lavom boku pod rebrami od vtedy mam tažkosti pomerne často ma počast týchto 3 týždnov nadúva posledne dni sa snažim jesť čo najmenej pečiva a tukov.. no lenže ta bolest je hrozna v škole ledva vydržim dnes do obedu to bolo pomerne kludne napil som sa studenej vody a rozbolelo ma to neda sa to ani vydržat v žiadnej polohe som zatial nepocitil ulavu proste ked do začne je to hrozne moj oco mal tiež vred na pankrease takže mama si myslí že to mam už asi aj ja lebo vraj je to dedičné, strava za posledný pol rok mäso velmi málo pečivo celkom často,sladke občas ovocie zelenina mastne jedla velmi velmi zriedkavo asi len 2x za polrok neviem vobec z čoho to mám no asi 3 týždne berem čaj chanca piedra a v minulosti aj teraz mam zvýšenu kys. močovu čo sposobuje tie kamene a teraz ako som začal piť tento čaj tak ma pred 3 týždnami začal bolest pravý bok silna vystrelovaca bolest.. a teraz tieto problémy zo žaludkom.. ide o vred alebo o pankreatitidu? ked papam banani a jablka celkom je mi fajn bolest sa nezvyšuje čo mam robiť do pondelka v pondelok ma maju dat to nemocnice a robit vyšetrenia ja im mam popísat tažkosti a oni budu robit vyšetrenia mam tam byt 3-4 dni ale oni nevedia že ja mam toho od A po Z takže typujem aj týžden .. nejaké domace rady na ulavu/liečbu ? ďakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vred alebo pankreatitida? - Fórum - ZDRAVIE.sk