Zaludocne problemy

Príspevok v téme: Zaludocne problemy
sony874

Dobry den, po ranajkach (odsledoval som najma po vajciach) cca 1 hodinu sa mi objavuju zaludocne problemy v hornej casti zaludka. Niekedy tieto problemy pridu aj cez den napr po potravinach co som odsledoval: grahamovy rozok, bebe dobre rano) popripade ked si pridam do ovsenych vlociek proteinovy prasok. Vysetrenia som absoloval uz sono, sondu do zaludka no lekari mi nevedia poradit. Krce su niekedy az neunosne ze musim ist z prace domov. Neviete mi niekto prosim poradit co to moze byt ci nejaka alergicka reakcia ale ani netusim presne na co. dakujem

RNG

Nuz zrejme ze mas nedostatrok kyselin v zaludku a jedlo miesto toho aby sa sterilizovalo a zacalo rozkladat za pomoci kyselin a enzymov tam kvasi a hnije.
V dnesnej epidemii virusov po celom svetwe jwe ich mnozstvo, co napadnu zaludok a za 1 -3 dni dokazu znicit znacnu cast parietalnych buniek, co nam vyrabaju kyseliny.
Ja osobne som mal kratucko tie virusy 2 x tento rok a musim brat z kazdym jedlom uz az 3 kapsule beteinu HCl s pepsinom, inac mam tak isto rovnake problemy.