Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné zapachajúce potenie, zápach z úst

Príspevok v téme: Nadmerné zapachajúce potenie, zápach z úst
robo96

Dobrý deň, nemám až taký vážny problém ale chcem sa na to popýtať pretože sa mi to nezdá úplne prirodzene. Mám 19 rokov každé ráno používam antiperspirant (old spice,axe..) ale či je zima či je teplo stále sa spotím hlavne pod pazuchou, čo vytvorí nepríjemne flaky na oblečení a hlavne pot je dosť zapachajúci. V poslednej dobe som si to začal všímať na sebe viac a viac kedže pot a hlavne zápach je stále horší a horší. Ďalšia vec je nepríjemný zápach z úst zuby si umývam 3x denne, ráno poobede a večer lenže vždy po jedle a hlavne ráno je ten zápach dosť neznesiteľný a nepríjemný, niekedy ani žuvačka nepomože, k zúbárovi chodim zuby mám viacmenej v poriadku. Hľadám nejaké rady tu pretože mi je viacmenej trápne pýtať sa na to osobne u lekára, ďakujem za každú radu.

adam23

ahoj robo hm 19 rokov v najlepsom obdobi puberty-to znamena ze sa u teba tvori velmi vela testosteronu-po 1. kup si v drogerii-napriklad v dm-ke ho maju krystalovy deodorant to je to jedine co ti pomoze proti tomu zapachu a je to uplne prirodne a bez parfemu,pot to moc nezastavi ale aspon nebudes smrdiet a to je to najhorsie co moze byt pot je uplne normalna vec kazdy clovek sa poti viac ci menej ty to mas sposobene hlavne v tomto veku prebytkom hormonov a samozrejme si ho daj hned rano po sprche do podpazusia najprv ho namoc do vody a natri si cele podpazusie aj holenie by ti malo pomoc v podpazusi ja viem na chlapoch je to trosku divne ale ver mi ze v chlpoch sa mnozi najviac bakterii a tie sposobuju ten zapach a vyhybaj sa celkovo umelym latkam nos hlavne bavlnu vyhybaj sa farebnym trickam na nich mapy vidno najviac-najlepsie urobis ak budes nosit len cierne biele svetlo modru svetlo zltu atd...inak pocas dna ak ta to moc stve v skole alebo v praci kup si vlhcene obrusky maju ich vsade v drogeriach take male nos stale v taske alebo v bunde a normalne sa pocas dna chod na wc s nimi pretret uvidis ze sa budes citit omnoho lepsie kup si salviovy caj a ten popijaj je vyborny proti poteniu vyhybaj sa moc hrubemu obleceniu nos radsej tricka s kratkym rukavom a na to mikinu alebo sveter na rozopinanie to si vyzleces ked budes citit naval teda vrstvi oblecenie a neboj ono sa to casom vekom zlepsi nezufaj-ten zapach z ust suvisi podla mna nedobrym travenim-teda sa ti v zaludku tvori nadmerne mnozstvo kyselin a to sposobuje prekvasenie a ten zapach-skus zajst na gastro vysetrenie a zacni sa stravovat zdravsie ja viem v tomto veku sa to asi moc neda ale skus zaradit do jedla viac zeleniny ovocia a obmedz alkohol sladkosti cigarety kavuv pi vela cistej vody ona ti zriedi zaludocne kyseliny a hlavne jedz pravidelne aspon tri krat denne,mala som podobne problemy mne pomohlo toto a nezuj tie zuvacky!tie ti tvoria este viac zaludocnych kyselin a paradoxne po zuvacke ti zapacha z ust este viac dufam ze som ti pomohol aspon trochu hlavne nepanikar vsetky problemy maju svoje riesenie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné zapachajúce potenie, zápach z úst - Fórum - ZDRAVIE.sk