Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

Eliona

Gabrieeelka tiež si myslím, že to bude fajn takto to riešiť. Preto aj teraz som si našla chvíľku a idem sa tomu povenovať a vybrať niečo, čo sa mi bude pozdávať aj pre ňu a aj pre mňa. Nech to ešte stihne prísť pokým bude mať oslavu. Aj keď asi budem dosť tŕpnuť, či to príde v porádečku, ale tak snáď hej.

Naty63

Magduska nevadí...som vďačná, že si mi napísala...čo sa týka parfumu, tak vonia dlho a krásne?...mám obavu najmä z tej kvality aby som nejako neurobila krok vedľa, ktorý by som neskôr mohla ľutovať, rozumieš mi nie?...chcem predchádzať už akýmkoľvek sklamaniam v tomto smere...

gabrieeelka

Eliona podľa mňa toto je vhodná príležitosť na to aby si si to vyskúšala. Keď to vybavíš aspoň nebudeš musieť kvôli darčeku lietať kade tade a zháňať, príde ti to rovno domov za pár dní a budeš to mať pekne v suchu :)

Eliona

Biatlonistka takže ty si to mala aspoň bez problémov, bez nejakých dlhších hľadačiek, keďže si sa k tomuto takýmto spôsobom dostala. Chcela by som ten eshop vyskúšať teraz, keď bude mať kamoška na konci mesiaca meninky tak by som objednala voňavku aj sebe nejakú a aj jej aspoň to vybavím jedným švihom všetko ;)

magduska

...naty ku mne si sice otazku nesmerovala ale ja som riesila tento problem s parfumami a kozmetikou teraz posledne vianoce...ked som chcela maminu co najviac prekvapit...objednavala som jej kozmetiku a parfum z notino...maju celkom prehladny eshop vsetko co som potrebovala som nasla v priebehu chvilky takze nastastie som nad tym nestravili cele dni :) ...a je fajn to ze nemusela som nikam behat lietat aby som jej darcek zohnala ale ze sa to dalo z pohodlia domova :)

Naty63

Bionetla lenže z kade si kupuješ originálne parfumy?..myslela som si, že kvalitné parfumy, ktoré vydržia dlho na tele, že ich bude cítiť tak že sa dajú kúpiť len v parfumériách akože mám na mysli predajne...to tak nie je?..mne už parfum dochádza ale ešte som neriešila ani, že aký ani kde by som si ho kúpila...

Bionetla

Samys neviem naco toto sem davas. Myslim, ze malokto ma chut kupovat len nejake napodobeniny. Ked si mam kupit parfum, tak si kupim znackovy originalny parfum, ktory mi dlhsiu dobu vydrzi, kedze si ho nepotrebujem na seba davat trikrat do dna :)

biatlonistka7

Ako som sa k nemu dostala? Náhodou, cez kamošku, čo takéto veci rieši väčšinou len cez net keďže nemá nejako čas chodiť po obchodoch. Raz pred vianocami hovorila, že za super ceny parfumy zohnala, že je rada, že už ma darčeky vybavené, tak som sa jej na to popýtala, že čo je to za eshop a pozrela som si ho, vyskúšala som sama ako to tam funguje a zatiaľ v pohodke zakaždým :)

Eliona

Biatlonista ďakujem aj tebe za radu :) ako si sa vôbec dostala k tomuto eshopu, čo si mi napísala? Predsalen je ich toľko, že človek by sa v nich aj stratiť mohol keď sa snaží vybrať nejaký spoľahlivý, nie?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Eshop Parfumy - Fórum - ZDRAVIE.sk