Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

katinaa20

Mirabelll ale ved takto by to aj malo byt, lebo kupovat nieco o com nevies aku reakciu to vyvola na druhej strane to je podla mna take zbytocne, taky risk ja by som si nedovolila, pretoze mozu to napokon byt len zbytocne vyhodene peniaze.

biatlonistka7

Urbanovicova mala som ja z tade, dostala som od sestry na Vianoce a to mas v hodnote nejakej, to nie je konkretne na nieco, takze to vies vyuzit ako len chces, na co chces, co potrebujes, ci vonavku alebo parfum to je jedno :)

urbanovicova

Mirabelll

Ale veď ono v konečnom dôsledku je to presne o tej radosti, nie je to o nejakých veľkých daroch. Mňa poteší aj maličkosť, keď človek sa mi trafí do vkusu.
Jancovka nemala si z toho e-shopu poukážku? Ako sa to dá využiť?

mirabelll

vejkaa to teda a napríklad teraz pred Vianocami je dobré to, keď napríklad moja svokra mi zavolá, že nevie čo mi má kúpiť, že mám si niečo vybrať a že mi dá peniaze, tak si môžem povyberať, poobjednávať a radosť na oboch stranách :D :D

vejkaa

Marianina presne tieto veci si nekupujeme kazdu chvilku, tak preco by sme si nemohli kupit aj nejaky drahsi parfum alebo co. Z casu na cas sa trosku porozmaznavat, to nie je na skodu :P

jancovka

Kde ťa dosť vychádza? Skús pozrieť na Notino, že ako tam vychádza a uvidíš či je to rozdiel, lebo mne to pri mnohých voňavkách urobilo, že vlastne už len to, že som cez net objednala, tak ma vyšla pomaly o desiatky eur menej a teda je to rozdiel. Osobne už teraz sliedim, že čo by som vybrala rodinke aké darčeky.

marianina

Prečo sa chceš obmedzovať? Veď voňavku si nekupuješ každý mesiac nie? Takže prečo nejako šetriť? Nehľadaj lacnejší typ, skôr si pozri to, kde by si túto vedela najvýhodnejšie kúpiť ;)

norvana

silvinecek tuto som citila prvykrat nedavno, co si pisala a teda ozaj je to nadherna vona, taka omamna alebo akoby som to povedala, viem si ju predstavit, zeby som si ju na seba dala niekam na rande s muzom na nejake vinko do koktail baru alebo tak proste :)

neya

oplati veru, aj keby si mala, ze budes platit cez internet dopravu, ze si objednas, tak aj tak ti poviem, ze stale budes na to cenovo ovela lepsie akoby si v parfumerke niekde kupovala ;)