Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

Silvinecek

Od Dior Hypnotic Poison ta momentalne sa mi velmi paci. Je citit trosku takej vanilky v nej a proste uplne si ma ziskala. Len proste zda sa mi dost jak vychadzala tam, takze neviem, uz som rozmyslala, ze si pozriem nieco lacnejsie. Harpera a su to take rozdiely, ze ozaj sa to oplati?

harpera

Silvinecek aka sa ti paci? Inak co sa tyka tych cien, tak v parfumerii su tie ceny inak premrstene, tam som si kupovala parkrat, ale odkedy som zistila, ze zbytocne su ceny vysoke, tak uz len si objednavam.

Silvinecek

Katinaa moj tiez povedal, ze bude rad ked si nieco vyberiem, co by som chcela, lenze teda vonavka co sa mi paci nie je najlacnejsia, lebo som si bola v parfumerii poskusat, cize to by sa asi moc nepotesil keby som mu povedala, co chcem :D

vrvra

tomino ahoj
je to fakt, je to aj o tom, čo nám ktorej sadne, ja prichádzam na to, že dnes mi už vadia voňavky, čo som pred šiestimi rokmi napríklad používala, už sa proste nejako ten môj vkus mení a teda sa to odráža aj na tomto, preto si najradšej sama objednám cez Notino a muž potom len balíček zaplatí :D

tomino874

Maryen akože myslíš, žeby sme vám mali voňavky kupovať? To nie je problém, len keď vy zvyknete byť celkom náročné v tomto smere :D

jancovka

Norvana hej? Tie rada používaš? Aj mi môžeš dať nejaké tipy na nejaké, čo dobre vyzerajú a ktoré aj vydržia? Lebo mňa rozčuľuje to, že proste sa mi rúž poutiera rýchlo a všade to ostáva. Na pohári, na rúšku a tak :/

norvana

jancovka ale ono je to aj ovela prijemne, ze nemas pocit, ze sa ti plet topi, poti pod make upom, myslim, ze to vela zien takto preferuje, ze proste nieco lahsie, je to ine ako v zime, ale teda ruz mam rada bez ohladu na rocne obdobie :)

jancovka

Toto je inak fajn, mne sa to proste páči keď v lete je to líčenie len úplne také easy, že nič nejako moc, ale práveže taká jemnosť ;)

Bionetla

Osobne teraz nosim len krem alebo si dam nejake serum a mam taku paletku ako tu zaznelo aspon na zvyraznenie licnych kosti, k tomu len prifarbim obocko, dam ruz a idem ;)