Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

klaudinkas

- Katinaa ja som teraz oprášila parfum, čo som kedysi používala. Už som pomaly aj zabudla ako vonia, ako som ho mala rada. A teraz som si k nemu zase našla cestu a teda taká nostalgia úplná. -

hela212

Tomino, ale co je na tom? Moj muz ten napriklad si ine veci kupuje na inom si fici kedze je rybar, ale teda aj my si teda mozeme radosti robit.
Ja si parfum musim dat na seba kazde rano nech sa citim dobre, lebo inak potom mam pocit, ze som uz uplne zienka domaca a to mi teda najprijemnejsie nie je :D :D Aj preto som si objednala z Notina na skusku novu vonu :P

vejkaa

Maryen a nie je to jedno? Je fakt, ze toaletna voda vydrzi kratsie ako parfum, ale pre niekoho je parfum taky akoby tazsi, tak kazdy nech si vyberie to, co mu viacej vyhovuje.
Ja napriklad vela pozeram poslednu dobu aj novinky co sa tyka vonaviek, nech sa inspirujem ;)

norvana

mirabelll nepriklad ja nakupujem podla pocitu a podla toho, co vidim, ze nam treba, ale je fakt, ze ja sa napriklad niekedy aj odmenim niecim, ked mi je smutno alebo ked mam potrebu si zdvihnut sebavedomie alebo cosi podobne :)

marianina

Mirabelll Novellista Blue Fortune, to je teraz u nás top. Aspoň pre môjho drahého, tomu sadla úplne. Je taká ovocná, taká príjemná, keď ráno si ju dá na seba, tak len chodím, no je úžasná :)

mirabelll

biatlonistka zvykneš sa často takto odviazať, že ponakupovať kopu toho?
Poradíte mi nejakú pánsku voňavku, čo je teraz in??