Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Karpálny tunel?

Príspevok v téme: Karpálny tunel?
ivan1990

Zdravim , mam na vas jednu otazku
pred rokmi som hraval dost pocitacove hry kde som neustale vyuzival lavu ruku na klavesnici ...
Uz pred viac ako troma rokmi mi zacal z nicoho nic trpnut palec na lavej ruke ...
Nejde ani o trupnutie (bolest nemam ziadnu) skorej ked teraz vyuzivam napr. klavesnicu tak mi ho stahuje do dlane a nemozem to ovplivnit... bolest nepocitujem len si pri urcitych veciach robi co chce... Este to dost pocitujem ked pisem na smartfone sms tak z pravym palcom pisem uplne v pohode no lavym to nedokazem vobec nemam v nom cit a ziadnu prestnost... Moze to byt karpalny tunel ci nieco ine ? ...
Dakujem za kazdu radu

Deria

Mojej sestre tiez diagnostikovali karp.tunel. Vyzeralo to na operaciu, jej pomohla ale taka specialna rukavica, ktoru musela nosit. Ma uz 2 r. pokoj. Cim prv pojdes s tym doktorovi, tym lepsie. A mozno to ani nemas ten KT.

Helus

kolegina byvala mala nieco ako ty,a bola to slacha aj jej to operovali.Ja som mala asi pred 10 rokmi operovany karpalny tunel.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Karpálny tunel? - Fórum - ZDRAVIE.sk