Chyba mi moj ex, mam mu to povedat?

Príspevok v téme: Chyba mi moj ex, mam mu to povedat?
karolinka555

Ahojte,
mam priateľa , sme spolu 10 mesiacov, posledne mesiace nam to spolu neklape.... je to tym ze sme malo spolu a vycital mi ze na nom lipnem,... ja sa od vtedy citim ponizene, sklamane a prestava to akokeby iskrit u nas.......
mam problem s tym ze cim viac sa to kazi tym viac myslim na svojho byvaleho ... nevidela som ho 1 a pol roka, boli sme spolu skoro 6 rokov, myslim na nho cely mesiac kazdy den, nechapem co sa to so mnou deje, je to mozne aby mi zacal chybat?
po rozchode sme prerusili kontakty , myslela som ze je stastny, lebo viem ze mal vztah,ale pred dvomi mesiacmi pisal s mojou kamaratkou ....vraj nieje stastny a mal nejake nevydarene vztahy po nasom rozchode, ale ze ziadna zena sa nevyrovna mne, pisal ze ma sa dobre ale nieje stastny...
osud nam nedovolil sa skontaktovat: 3 mesiace po nasom poslednom stretnuti mi vraj pisal sms, ja som ju nedostala pretoze som zmenila cislo :( a pisal aj mojej sestre na fb, vyzvedal ze ci som stastna a ci niekoho mam a tak a ona mu odpisala ze mam sa dobre a ze je dobre ze niesme v kontakte pretoze som sa z toho rozchodu dost dlho dostavala.... tak sa uz neozval :( o tom ze pisal s mojou sestrou som sa dozvedela az teraz ....
citim sa hrozne pretoze keby som vedela ze sa o mna aspon trosicku zaujima tak by som sa na to pozerala vtedy inak, ale zila som v tom ze uz zabudol a ze uz nikdy nechce.... strasne by som si to chcela s nim vyjasnit a mozno by mal vediet ze mi chyba a ze preco som mu za dva roky nenapisala...neviem ci ho lubim lebo je to tazko povedat ked niekoho nevidis 1 a pol roka....

Mam sa s nim stretnut? a porozpravat sa? ... ja mam frajera a neni to fer odomna :( som zufala, neista

Sokky

Urobila si správne a rozumne. Neboj sa ak vieš aký je/bol tak sa s toho dostane iba je stále buď zamilovaný alebo príliš sklamaný to ho prejde však je chlap. Buď rada, že si mala tú možnosť ho vidieť a zistiť čo k nemu cítiš a to je to že ho máš už len rada. Najviac mu pomohneš keď mu ho nebudeš kontaktovať teda poďla mňa.... Ach čo by som dal ja za takúto príležitosť ako si mala ty so svojím ex... :D

Zuzka.forum

karolinka, podobne ako napísala alik si myslím, že si sa zachovala správne a s rozvahou, on potrebuje čas aby sa spamätal z predchádzajúceho "vzťahu" a rozchodu, tam mu ozaj nevieš pomôcť, tým musí prejsť sám...minulosť nedokáže vrátiť nik, treba sa z nej len poučiť (a ešte sa to aj rýmuje :) ), hlavne že si urobila čo si chcela a stretla sa s ním, takže ťa už nemusí mátať čoby keby.. no a uvidíš ako sa zachová tvoj terajší keď mu povieš o stretku a teda vôbec či budeš/nebudeš pokračovať vo vzťahu, v ktorom nie si šťastná..

alik3

nemyslim si, ze to musi spravit znova, ak niekto podviedol. kazdy je iny, kazdy vztah je iny. cize moze a nemusi. ja by som k tomu iba povedala, ze neviem, ci by to malo jasnu buducnost, aj keby si chcela. teraz je zraneny a vracia sa do minulosti. mysli na to, ze ty si bola fajn, ale pre nieco sa s tebou rozisiel a to by sa pravdebodobne zase vratilo. cize myslim, ze si sa zachovala dostojne a aj spravne.

Delete

Takže podvádzal aj túto partnerku a určite podviedol aj teba. Kto to urobí raz, urobí to znova.. K tomu ostatnému sa nemá zmysel vyjadrovať.

karolinka555

tak vcera som sa s mojim ex stretla, ...

bolo to zvlastne, sli sme sadnut do kaviarne nedaleko kde byvam, nemala som stres, a ked neratam par minut na zaciatku tak ani on,
vsetko to bolo take uprimne, ... zas sme sa bavili otvorene o vsetkom co nas napadlo, ...
prave sa rozisiel s frajerkou, odkedy sme sa my dvaja rozisli bol s nou doteraz, bol to chory vztah aj som mu to povedala a aj jeho okolie ... chodil s vydatou zenou kt ma dcerku a manzela, manzel o ich vztahu vie, vravel mi ze ju lubil a cely cas cakal kedy sa konecne nastahuje k nemu a budu spolu byvat ale ona to neurobila, stale mu davala nejaky termin ze uz sa nastahuje ale vzdy sa to nejak pokazilo a nikdy od svojho manzela neodisla,.. vcera mu volala, ze sa rozhodla ze sa vracia naspet doZiliny k svojej mame a ze chce najst byt pre nich a budu zit spolu...ale vravel ze uz nechce, ze cakal dva roky a nic z toho neblo , manipulovala s nim...ale podla mna sa lubili ked to tahali spolu dva roky ... ale priznal sa mi aj s tym ze ju 2x podviedol, ale pri rozchode jej to nepovedal...
ja som mu o mojich pocitoch nevravela nic .... vsetko co by som mu povedala ja mi zopakoval on: ze stale ked sa pohadali si spomenul na mna, ze ja by som k nemu taka nebola, aj ze to co jej spravil by mne nikdy nespravil, ze snazil sa byt stastny ale ze ma pocit ze uz s nikym taky stastny ako so mnou nebude, ze uz nikdy nenajde taku ako som ja, ze si mam seba samu viac vazit, lebo ze vraj som uzasnaa ani neviem o tom, ...
vidim ze ho to vsetko mrzi a je si vedomi toho ze ho to vsetko raz dobehne,ze sa mu to vrati ..A toho sa boji, tak som mu odporucila nech je trosku pokornejsi, nech je chlap a nech sa toho neboji..co ma byt tak bude.....
ja to pezivam presne tak isto, potom ked ma siel odviest domov, tak mu cely cas tiekli slzy, lebo som mu vravela ze to bolo len take stretnutie do neznama, a ze ja s nim ziaden kontakt udrziavat nebudem, lebo mam frajera a nechcem sa nijak unahlit tak vravel ze bude cakat kedyy sa zas ozvem , vravela som ze nech necaka, ze mam frajera, ze sa mu s tym priznam ze sme mali stretko, ....ale ze to teraz nechcem riesit, nic, ani vztahy ani nic a aj on mi vravel ze nechce riesit vztahy teraz, ze ma dost.... nieje na tom psychicky dobre vravel, ze ho nic nebavi, nevie sa nadchnut pre malickosti ako dakedy... je stale sam ... a tak ... takze to dopadlo tak ako som cakala,sice som myslela ze uz mal inu frajerku a s tou vydatou uz davno skoncil...ale boli spolu doteraz.... tak rada by som mu pomohla vratila cas .. keby sa to vsetko nestalo, tie dva roky keby sa vobec neudiali, ale cas sa vratit neda,
a co sa tyka mojich citov, len to ze ho mam rada , nieje to taka laska ako dakedy, jasne ze sme si zili svoj zivot bez seba,ani som necakala, ale vobec sa na nho nehnevam, dozreli sme obaja a citim k nemu taku lutost, najradsej by som mu pomohla, aby sa z rozchodu dostal a bol ststny a vesely, aj som mu to vravela a on ze sa nemam nad tym trapit...

Fleur-de-lis

veď ja som si ani nemyslela, že sa s ním hneď plánuješ dať dokopy...
Ale ten motív stretnúť sa lebo ti chýba, lebo k nemu niečo cítiš, lebo so súčasným to škrípe...
Nejde zrejme len o priateľské vyjasnenie si nedorozumenia, ale cítiš tam všeličo.

Ako ja som za to, že stará vzťahy majú byť vyjasnenéa ukončené keď má človek nový vzťah.

Ale oceňujem, že sa to súčasnému chystáš povedať. A prajem ti, aby si sa čo najskôr vedela rozhodnúť kade kam... :)

karolinka555

ja si s mojim ex nezacnem opat, alebo urcite nie pokial som s terajsim..len chcem jeden rozhovors ex, uz sme sa dohodli na sobotu vecer, porozpravame o tom nedorozumeni , vyjasnime si to, porozpravame ako ide zivot.., poviem mu urcite ze mam frajera, myslim ze o tom vie. a mozno aj o tom akosa mi darilo vo vztahoch po nasom rozchode a o aj ja by som rada vedela ze ako on ....... a nakoniec ze sa uz nestretneme pokial mam vztah, lebo frajerovi by sa to nepacilo............moj priatel dnes odisiel prec na 3 tyzdne, ked sa vrati urcitemu to poviem , zatial najdem tie spravne slova ako mu to citlivo vysvetlit a coma k tomu viedlo a potom to necham plavat asi... ak ma za tento cin necha tak bohuzial...
aj tak idem v lete na 3 mesiace prec a dovtedy aj kebyze sa rozijdem s terajsim budem potrebovat pokoj od vztahov...( uz sa poznam , nejaky ten polrok po rozchode chlapov "neznasam" )... cize ziadna obnova vztahu sa nebude konat... aspon v najblizsej dobe nie.