Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ma ignoruje?

Príspevok v téme: Prečo ma ignoruje?
muffin26

Asi pred týždňom sa mi stala taká zaujímavá vec. Je tu jeden chalan (môj dobrý kamarát
), ktorý sa mi veľmi páči, vzhľadom, správaním, atď. A on ma pozval k sebe domov. No tak kto odmietne návštevu u kamoša. Tak sme došli k nemu, rozprávali sa a on ma zrazu začal bozkávať. Nebránila som sa, bolo to celé tak sladké :). Potom som odišla na bus a prišla mi sms, že sa k nemu nemám správať kvôli tomu zvláštne. Tak ok. Správam sa normálne, ale kto z koho. Odvtedy mi nenapísal, neodpísal ani nič podobné. Dobre, usmieva sa na mňa keď sa naňho pozerám, nevyzerá to,že by ľutoval čo spravil....len mi to príde zvláštne... myslíte si, že sa len hanbí?

LMarika

Hanblivy chalan by len tak z nicoho nic nepobozkal peknu a sympaticku kocku, s ktorou chce mat vztah bez toho, aby sa jej predtym neopytal, ci s nim chce chodit, ci s nim chce vztah a ci k nemu citi aj ona to iste, co on k nej. Tak tento chalan, o ktorom pises, teda hanblivy rozhodne nie je, dokonca by som povedala, ze je az prilis odvazny a vzhladom nato, ze si mu jeho bozky opatovala, si ta zaradil do kategorie "lahkych zien", teda zien, ktore je lahko dostat do postele na sex, cize staci z jeho strany jeden usmev, nejaka lichotka typu mas pekne oci, mas super postavu, si nadherna... a ma ta tam, kde ta mat chcel. O co mu ale rozhodne nejde? O VZTAH S TEBOU!

5.5 elsa

vôbec neľutuje čo sa stalo je na to hrdý a usmieva sa aby si si myslela že má o teba normálny záujem nabudúce ťa znova zavolá do bytu na sex potom by ti zasa poslal sms ak si aspoň trocha vážiš sama seba tak sa ním už nenechaj oblbovať nejakými úsmevmi rečičkami a podobne hľadá naivky ktoré mu naletia nič viac ......

Fleur-de-lis

že či sa hanbí :) No je asi to posledné, čo by mi napadlo. Ale tak nepoznám ho.
Bohužiaľ mám tiež ten pocit, že ťa proste využil. Chcel na chvíľu trocha zábavy a možno cítil, že sa necháš ľahko oblbnúť.
Príde mi, že máš tak max 15 a asi si nemala to šťastie, aby ti niekto dobre poradil, čo sa vzťahov týka.
Chalani v puberte sú jednoducho pod biologickým tlakom, ktorý si žena/dievča ťažko predstaví. Takže nie je pre nich ľahké sa ovládať. A už vôbec nie, ak neboli vedení k tomu, aby si dievčatá vážili.
Keď nevieš na čom s chlapcom si a necháš sa bozkávať, tak to hovorí o tom, že nemáš veľkú sebaúctu, inak by si sa nestala niečiou bábikou. A keď si ty seba nevážiš a dovolíš chlapcovi byť k tebe intímnym bez toho aby si vedela o čo mu ide, tak aj prístup druhých bude taký, že si ťa nebudú veľmi vážiť.

Bola by som rada, keby som sa mýlila, ale...

5.5 elsa

no a zavolá ju ihneď do bytu keby sa tam išlo kvôli niečomu dôležitému učenie práca alebo pomôcť mu s niečim v byte keď sú takí dobrí kamoši ale nie a už aj sa bežal pochváliť ostatným kamarátom pošle sms a ešte sa aj usmieva no to by ma dožralo najviac byť ňou a je si istý že nabudúce tam s ním pôjde zasa :) aké sladké ak jej to vyhovuje jej vec no každý sme iní.....

5.5 elsa

muffin 26 flirt keby sa tam s tebou vyspal keď on s tým začal tak predpokladám že by ti povedal to isté :)

qq

nehanbi..stalo sa mi nieco podobne takze viem o com hovorim..a v skutocnosti mu na tebe nezalezi, bere ta ako fajn babu, s ktorou rad pokeca, ked sa nudi alebo nema co ine na robote, ktora by sa s nim mozna aj vyspala (ked uz ste sa len tak bozkavali), takze ma ta tak pre zabavu maximalne, a to je asi tak vsetko. Si mu ukradnuta..najme ked ti povedal aby si to bozkavanie nebrala nejak zvlastne, co chapem tak aby si si nezacala nieco nahovarat, a aby si sa nenamotala, to je typicke..toto chlap ktory chce mat so zenou vztah nikdy nepovie..netvrdim ze v tom nemoze byt nieco ine, ale toto plati vo vacsine pripadov

Delete

Aj by som niečo napísal ale...ťažká téma.

Napíšem len toľko, že by som nikdy neohrozil priateľstvo, kvôli niečomu takémuto.
Možno je to hlúposť ale očividne mu na tebe nezáleží, a myslím si dokonca, že ani ako kamaráta by som ho nechcel.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ma ignoruje? - Fórum - ZDRAVIE.sk