Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemám už lieky

RNG

Nuz ja mam na to iny nazor, riadim sa radami malej skupiny lekarov co maju zasadne ine nazory a prax. V USA je ich vyse 15 000, co je malicke percento z 700 000 lekarov tu celkove, ale ja sa riadim ich radami vyse 20 rokov a ziadne lieky teda nepouzivam, z chorob sa viem dostat ovela rychlejsie len pouzitim doplnkov.
Nehovoriac o predchadzani, co je ovela lepsie ako vyckavat , az nieco dostanes a potom to s "krizkom po funuse" adresovat, ako to robi "moderna " medicina.

RNG

en.wikipedia.org
Neviem na co ho pouzivas, mozno ti ani netreba,alebo sa da nahradit roznymi doplnkami, ale najdes ho aj pod inymi menami, pozri na uvedeny clanok z Wikipedie.

5.5 elsa

kar 1550 choď v tom meste na pohotovosť zober si zdrav.kartičku povedz im akú máš diagnózu aké berieš lieky podľa vyšetrenia čo ti urobia by ti mohli lieky predpísať poslednú správu od lekárky nemáš že? predpokladám alebo si zavolaj do svojej zdravotnej poisťovne povedz meno lekárky ochorenia v akej situácii sa nachádzaš či ti nevedia poradiť lebo ten liek potrebuješ súrne,,takže pohotovosť alebo volať iné ma nenapadá hlavne nestresuj a zavolaj tam čo máš robiť keď nie tak pohotovosť,ale tam si zober aspoň krabičku od tých liekov ak ju máš aby videli že si nevymýšľaš len tak

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemám už lieky - Fórum - ZDRAVIE.sk