Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zle po žinčici

Príspevok v téme: Zle po žinčici
peter73

ahojte, vypil som asi 2 deci žinčice a ostalo mi strašne zle.dostal som triašku celeho tela ,najviac som to citil niekde pri ladvinach,a srdce mi rychlo buchalo až som myslel že mi vyletí. neviete mi poradiť prečo alebo koli čomu sa to stalo? o týžden som si kupil žinčicu ale z ineho vyrobcu a tiež to isté, predtým som nič takéto nemal

peter73

teraz nie, 2/3 mesiace do zadu.
kupil som si probicus probiotika a bio vlakninu.tak uvidime, rozmyšlam ešte jesť 2 alebo 3 dni iba ovocie a zeleninu,myslite že mi to može neako uškodiť?

ddana

Možno si na niečo alergický. Niekedy to nie je len čistá ovčia žinčica, sem tam niekto pridáva aj kozie mlieko, alebo kravské. Apropo, teraz si pil žinčicu v zime?

RNG

Odporucasm ti brat doplnok kyselin enzymov aspon docasne ,ale cely zivot brat doplnok mikrovlaknin a pravidelne si nasadzat probiotika.Tychto je totiz v nasej potrave primalo , takze si ich musime doplnat.

RNG

Zincica je obvykle z nekontrolovaneho kvasenia. Tj akekolvek mikroby co sa do nej nahodne dostanu sa tam rozmnozia. A ked su to skodlive, tak je zincica zdrojom toxinov.
To iste plati aj pre bryndzu, kyslu kapustu a podobne.
Otravy z tychto su dost caste.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zle po žinčici - Fórum - ZDRAVIE.sk