Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem sa zalubit

Príspevok v téme: Neviem sa zalubit
ochmonek

to jest moj problem, neviem ci je to sklamanim po rozchode ale to je uz skoro tri roky a myslim ze som to prekonal uz davno ale napriek tomu, mam dojem ze sa snazim rychlo naviazat na hocjaku babu a bud to skonci tym ze sa vyplasi ona alebo to prestane u mna, strasne sa chcem do nejakej z nich zalubit a dost ma to hneva ze uz tolko skvelych zien som \\\'premrhal\\\', niektori mi vravia ze by som mal byt rad ze si uzivam a striedam ale dostal som sa do bludneho kruhu a neviem ci nakoniec nezostanem sam, co s tym? ja viem ze mi mozno poradite ze treba cakat na tu pravu, alebo ze som ja debil ze si neviem vazit zeny a asi je to tak

_meno

Ahoj ochmonek

Ľúbiť .... je väzba .. je to väzba, ktorá sa prejavuje činnosťou.

Čím viac sa učíš ako tvoriť, ako funguje tento proces, čím viac lásky tvoríš .. tým väčšiu šancu máš sa pri tom aj naučiť ako vytvoríš lásku menšiu.

Učenie je konzum od druhych ludi. Tvorba je proudkt pre druhych ludi.

Mozes mi verit, co vyprodukujes sa ti vrati. Ked vytvaras romanticke vikendy na horach s partnerkou ... zijes cez vikend romantickými pribehmi v horach s partnerkou. Ked vies vyprodukovat pomoc pre jej pracovne vztahy v praci .. tvoje pracovne vztahy v praci sa zlepsia, rovnako ako partnerka ti bude poskytovat pochopenie pre tvoju pracu.

Atd atd atd je to moja produkcia, ktora vytvara svet a moj zivot.

Neni to ze ja chcem jest cakam kto mi donesie jest .. Nevytvoril som ho.

Tato rada nie je odo mna je od vyssich bytosti : ak by si cely zivot nelubil a cakal na osudovu lasku ... tym nic nerobenim sa clovek nenauci lubit .. prave tym cakanim sa clovek oddeluje od lasky a praveze ZANEVIERA na nu.

Ako ti toto pisem, si mozes byt na 1000% isty, ze ak sa rozhodnes lasku tvorit a radovat sa, ti Boh zosle take sutre lasky ze cele dni budes chodit v rozplyvani kolko lasky je zrazu je v tebe a okolo teba pocas celého dna ... je to kvazy taky paradox, volame to nespravodlivost .. ze Boh ti mnoho mnoho mnoho veci da aj ked si ich nezasluzime.

Vela stastia, radosti a lasky ti prajem ochmonek :) :)

uhorecka

ahoj. nie si debil, len chces to po com tuzi kazda ludska dusa...najst to,hm, ja ti v tomto neviem radit lebo sa bojim vztahov a sklamania, ale verim, ze niekde je ten pravy a pre teba ta prava, len asi by si mal spomalit a nenahanat to tak...bojis sa, ze zostanes sam, neries to. byt s niekym koho nelubis aj tak nedokazes a naco sa uz teraz s tym trapit, tipujem ze mas pod 30 takze to naozaj neber nejak zle. riesis teraz nejake dievca opat? daj tomu cas, skus ju naozaj dobre spoznat ako cloveka a ked ta jej osobnost, dusa ocari nemas co riesit, ak nie tak si spoznal kamaratku :), len jej nedavaj signaly, ze nieco z toho urcite bude a bud mozno uprimny...prosim ta to v mene bab ako ja, ktore namotavanie a potom odmietnutie neberu ako zabavku, na ktoru rychlo zabudnu, ale vzdy to v nich nieco necha a ten pravy bude mat potom co robit, aby sa prebil cez zabrany...uzivaj si zivot, bud stastny a neries to...nic nesil a vela stastia!

Cariboo

ochmonek, daj si pauzu, pokial necitis nutkanie s niekym byt, tak sa tomu vyhni, v poslednej vete ma Slobodna pravdu

embryo :DD

embryo

Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. (Jan Amos Komensky) :-)

Delete

Ak si sa rozišiel a naozaj si miloval tak tú bytosť nikdy milovať neprestaneš. Čiže inak napísané budeš ju milovať stále.

Zamilovať sa je jednoduché no nikdy už nebudeš k niekomu cítiť presne to isté čo po prvý raz. Vždy to bude iné, možno inak silné, krajšie, horšie...

Chceš čakať na tú pravú? Veď ti nikto nebráni...určite existuje no pamätaj si toto, čo som napísal. Zamilovať sa človek dokáže behom sekundy no najkrajší pocit je nie ak človek miluje ale ak je milovaný.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem sa zalubit - Fórum - ZDRAVIE.sk