Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operacia a acylpyrin

Príspevok v téme: Operacia a acylpyrin
danielikm

Pekný vecer. Manzel ma v stredu nastupit na planovanu operaciu kolena. Cez vikend sa citil zle a ja som mu s dobrym úmyslom dala acylpyrin, s tym, ze som nevedela, ze 10 dni pred operáciou sa acylpyrin nesmie uzivat. Teraz nevieme co. Myslite, ze ho zoperuju? Urcite to na prijme povie, ze ho uzil. Stalo sa to niekomu a aky bol potom postup? Dakujem!

Helus

Ziadny stres,ja som tiez nebola upzornena pred operaciou,a den pred operaciou som sa divne citila,tak som si dala rano po prijme.A operacia prebehla v poriadku zhodou okolnosti to bolo koleno pred 3 rokmi.Az pri prepustani jedna pani somnou leziaca to spomenula,ze sa nema uzivat.

RNG

To len potvrdzuje, ze lekari nepouzivaju svoj vlastny rozum a data v literature, ale len bezducho kopiruju co ich naucili v skolach.

danielikm

RNG dakujem za odpoved. celkom ma to ukludnilo. pomaly celu noc som klikala, hladala nejake info a vsade, ze 7-10 pred operáciou urcite neuzivat.

RNG

Dlzka , tj polcas rozpadu acylpirinu v tele je len asi 3.5 do 4.5 hodin tj za den je prakticky celu von a teda nemoze sposobovat ziadne problemy s krvacanlivostou
www.rxmed.com
Tych 10 dni je hlupost, sveci len o neznalosti lekarov, co to hovoria.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operacia a acylpyrin - Fórum - ZDRAVIE.sk