Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrozostrasne predstavy

Príspevok v téme: Hrozostrasne predstavy
keksa

Neviem ako si mam pomoct .mam priatela 2 roky po roka dozadu som zistila ze ma na zaciatku vztahu podvied na fir.dovolenkeol.vraj este nevedel co chce.bolo uz vsetko hadky a pod.ale ustali sme to.ked ma niekam ist teraz z prace Neviem sa zbavit predstavy s kym keca tancuje ci sa zasa nieco nestane.okrem peace je vsetko ok .Len tie predstavy ze co ak........ako sa mam Togo zbavit? Po noci nespim a pod.Len rozmyslam....pomozte mi

Žužova

Tak mu o tom povec normálne,bez vyčítania,bez hádky.. normálne si sadnite niekedy večer alebo ked budete spolu a porozprávaju mu o svojich pocitoch ,že máš strach,že ti to vadí a nevieš si pomocť... Akože on nemá prečo hladať si inu prácu kvoli tomu že ty máš stou terajšou problém,ale je to len na nom .... tvoja dovera je však naštrbená ,ani sa nečudujem. Ja by som tiež už viac svojmu chlapovi neverila keby ma podvedie.. preto je niekedy lepšie nechať to tak,nesiliť ten vzťah,ked už raz ťa patrner sklame a nedokážeš mu viac veriť je to zbytočné..budete sa takto trápiť aj dalej...ale možno ten rozhovor pomože, pokial ťa tvoj partner nedokáže nijak uistiť o svojej láske a vernosti,tak to bude ale zbytočné lebo ho budeš podozrievať a obávať sa stále... je to ťažká situácia. Ak myslíš že ked zmení prácu pomožeato ,tak mu to skus navrhnuť,či by si popri tejto nemohol pomaličky obzerať po nejakej inej.. ale zase kde je istota že ti nebude vadiť ani tá,však ?

keksa

MYSLIM SI žE SOM ALERGICKA LEN TAM KDE PRACUJE -koli tomu co sa stalo vsetko v tej firme......za inych okolnosti nemam problem

alik3

keksa - a ked odtial odide, tak bude vsetko v poriadku? najde si inu pracu, s novymi neokukanymi babami. to este len bude zabava. bud to v sebe dokazes spracovat alebo sa rozidete, ina moznost nie je.

keksa

Hanka
Vieš kolkokrat som si to už povedala že nebudem bavit blaznivu uo seba??? vydržalo mi to asi hod.a potom to zacalo sms,vyvolavania a pod.a on s toho zufalstva bud ma blokoval alebo vypol zvonenie,co sa mu ani necudujem.Sama seba vravim že ked ma chce podviest tak to spravi hocikde a nielen v praci a na ich akciach,Ale mne to prisaham vadi len v tejto firme ,ja neviem už ako dalej-najlepsie by bolo keby odisiel stamadial,len s pracou je to tazke teraz a nezamestnany nechcem aby ostal,Proste mam v hlave nejaky blok že to co sa stalo na tej fir.dovolenke že sa to može zopakovat aj na nejakej akcii na ktorej je 2 hodky alebo 3.

hanka9

Prisrobuj mu zamok na kulky :-o)) a doveruj mu a pustaj ho, ked si plni povinnosti voci tebe, lebo len kanarika mozno ochocit a drzat v klietke, cloveka nie :-o)

keksa

Blba niesom,pisala som to na mobile ....tak ked si trocha domyslava tak si domyslis o ake slovičko malo ist :) A ked ta to urazilo,tak sa hlboko ospravedlnujem ! ale s mojou temou tvoj komentar nemal nič spoločne :)

Nina.

Nechcem byť hnusná, ale radšej by si si mala precvičiť pravopis a gramatiku, lebo sa to po tebe nedá ani poriadne prečítať.

keksa

nemam pocit any ma klamal.uz poodmietal dovolenky.chaty z peace.na akcie chodi Len na 2 god.a dost.vrajze sa mu uz v praci posmievaju ze je pod papucou.co sa tyka bezneho zivota led ide s kamaratmi na pivo nemam problem.Len ta nedovera je koli praci.je tam spustu zien.som uz alergicka?nemozem tu jeho pracu ani citit.viem ze ked chce podviest sa da hocikde.dnes som rozbila tel.vrajze piatok dalsia akcia z prace.pripadam si ako nepricetna uz.vravi ze Len na 2 hodky pojde aby sa mu nesmiali

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrozostrasne predstavy - Fórum - ZDRAVIE.sk