Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jumping

Miriaaaam445

Ahoj.. pred 2 dnami mi doniesol domov kurier original jumping trampolinku :) Pokial ta bavi tento typ cvicenia tak oplati sa kupit si ju domov. Najprv som chodila na jumping do mesta ale poviem ti, uz ma to nebavilo. Nie ten jumping ale to, ze trebalo za tym cestovat a nakolko ja som dost zaneprazdnena tak ma to oberalo o cas. Ale kedze je to jedine cvicenie ktore ma naozaj bavi tak som si ju objednala domov :) a je to parada! kedy sa mi len zachce tak idem cvicit. K trampolinke som dostala aj DVD takze pozeram a cvicim :) Aj finance je to lepsie. Peniaze ktore das za trampolinku sa ti v podstate rychlo vratia ked si predstavis ze kazdy den doma cvicis a inak by ta kazdy den hodina jumpingu stala nejake 3ecka. Ja urcite odporucam trampolinku domov :) A ci je to dobra aktivita? VYNIKAJUCA! Mne osobne sa to paci zo vsetkeho najviac. Dobra makacka pri skvelej hudbe :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jumping - Fórum - ZDRAVIE.sk