Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som BI ... a mam strach z prvého sexu!

Príspevok v téme: Som BI ... a mam strach z prvého sexu!
Samurajko

Ahojte je mi 20 a pred nejakym casom som zistil ze som BI,mam priatelku je to super aj zeny su sexi a pritazlive ale nasiel som si kamarata ktory je tiez BI a uz sme skusali nejake veci typu fajka,honka a prstik mi tam dal raz noo a uz sme sa rozhodovali ze by sme chceli sex len sa bojim ze sa mi moze nieco stat nieco porusit alebo tak ze by som mohol mat nejake nasledky stoho neskor viem ze bude nezny a bude to pomale a bude sa mi to pacit lebo to strasne chcem a aj ochrana bude lubrikant vsetko ale bojim sa ci sa mi tam nemoze nieco poskodit alebo porusit alebo take nieco ci nebudem mat nasledky neskor ... Dakujem

GDKC

samurajko, ovláda ťa sexuálna žiadostivosť a zatemňuje myseľ. To, čo chceš od iného muža je len a len tvoje vlastné sexuálne uspokojenie. Ak by si ho alebo aj ju miloval, chcel by si byť s tou osobou navždy až do smrti. Chceš? Dokázal by si pre toho dotyčného priniesť obete, zaprieť sa. Dokážeš? Asi nie, keď jednu podvádzaš s druhým a opačne. Nevážiš si ani jedného z nich.
Nehľadaj zábavu a uspokojenie bez záväzkov a zodpovednosti, to muža nectí. Ľudia sa majú milovať a nie používať. Ak chceš druhých kvôli sexu a tomu, čo v sexe môžu ponúknuť tvojmu telu, tak ich len používaš/zneužívaš pre svoje sebecké ciele.
Si heterosexuál, tá bisexualita je len výhovorka, aby si si ospravedlnil chlípne žiadosti, ktoré nie sú prirodzené a ktoré ťa lákajú. Nie je umením prepadnúť žiadostivosti, ale vedieť sa ovládať. Ak chceš raz zažiť skutočnú lásku, mal by si sa rozhodnúť pre sexuálnu abstinenciu. Takto lásku nebudeš schopný ani prežiť, ani darovať. Lebo láska začína v duši a srdci. Keď začneš od tela, k duši a srdcu sa už nedostaneš, uviazneš v pasci bahna telesnosti.
K tvojej otázke: zamysli sa, aký je prirodzený účel konečníka v ľudskom tele a čo cez neho prechádza. Ak chceš infekciu alebo neskôr problémy s udržaním stolice ..

Casperkooo

Ahoj. Nemaj z toho stres. Nechcem sa vyťahovať ale žien som mal dosť a aj stále mám a aj napriek tomu milujem ak mi niečo jazdí v zadočku a tvrdo mrdá. Alebo ak fajčím poriadne veľký kokot a začne striekať semeno. Nič ti to so zadočkom nespraví len ťa bude bolieť ešte tri dni a budeš v ňom cítiť penis ale to potom prejde a budeš chcieť zasa aby ti ho pretiahol ;) a na ženy som a aj ich šukám a nemám problém neboj sa len si nechaj urobiť zadoček uvidíš aká to je slasť ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som BI ... a mam strach z prvého sexu! - Fórum - ZDRAVIE.sk