Menštruácia počas noci

Príspevok v téme: Menštruácia počas noci
Karina478

Všetky moje spolužiačky sa sťažujú na to ako vždy pretečú v noci či už s tampónom alebo s vložkou. Ja som z toho trošku debil a nejako to neviem pochopiť jak sa dá v noci pretiecť. Ja keď to mám tak zalahnem, zaspím, ráno sa zobudím a bud na vložke nemám ani kvapku alebo len malý fliačik občas. Neviem, čím to je. Cez deň ho mám myslím celkom silný. Možno to bude tým ako spím alebo silou vôle nejako to viem ovládať či čo :D Ja viem, že riešim totálne zbytočnosti ale pre mňa je toto záhada :D pretože predávajú vložky na špeciálne na noc nejaké dlhé. Načo sú mi dlhé vložky na noc. No pre mňa je to nepochopiteľné.

Maoam

je skutocne velky rozdiel medzi dlzkou aj silou MS u zien, niektore pomaly ani nevedia, co to je, ine sa trapia od puberty do prechodu a nielen so silnou, ale aj dlhou MS, rsp. bolestivou v kombinacii :-(

este k tej noci - tak pri pouziti vloziek, kde krv vyteka a nie je vsata tamponom ide o.i. aj o to, ze pri vertikalnej polohe a pokojnom spanku bez prehadzovania sa krv nahromadi v posve a tak sa mnohym zenam stava, ze po tom, co vstanu, vlozka skoro cista a bum, na toalete prekvapko - krvacanie pokracuje, pritom sa akurat odstrani za noc nahromadena krv v posve - ak jej nebolo vela

akinom007

Tak tie co ste to pisali mozte byt stastne ze to nemate v noci tak silne aby ste pretiekli...pravdupovediac myslim si ze tym padom ani cez dne nemate nejak extra brutalne silne.
Ja prvu noc VZDY preteciem napriek tomu ze mam always night to dlhu aj ked si ju dam trebars o pol noci idem spat a spim do 7:30 preteciem na tej nocnej vlozke kokorazy nemam ani kusok bieleho :( plus vzdy zaspinim pyzamo, nohavicky, obcas aj postelne pradlo. Takto to vsak mam len jednu noc -tu prvu respektive druhu. Lebo prvu noc vzdy nad rano dostanem menstruaciu to sa vzdy zobudim na ukrutne bolesti vzdy medzi 3-5 rano nikdy nie inak, mam fliacik krvi a bolesti ze musim uzit tabletku 1x a po 2-3 hodinach dlasiu...potom sa to spusti uz am neboli nic a dlasia noc je masaker, zvyknem si ist vymenit aj v noci nocnu vlozku...

zewa

Ja si za to velmi dobre pamatam na obdobie, ked som mala -nast. A veru mala som problem s pretekanim v noci. Asi fakt neviete, co su to silne kramy. Ono je problem, ze tie dlhe vlozky su zbytocne, pretecie to vacsinou zboku.

anamoR

Karina ja tiez nepochopim ako moje kamaratky mozu mat tak silne kramy a ja v noci stopnem a az po prebudeni nejak asi po pol hodke sa mi spustia...a cez den som v normale ,ale zato mam niekedy ukrutne bolesti ...:D teraz som tehotna,kramy mi nechybaju,tak snad mi take kramy ostanu aj po tehotenstve.

Kirsssten

Mozno si len myslite ze to mate cez den silne :D .... Ja som mala s kramami dost problemy lebo som schudla a na tri roky mi to prestalo. Ale to je nepodstatne skratka ked som to po troch rokoch zacala dostavat zase pravidelne (dajme tomu) tak som zistila co su to fakt silne kramy. A tie dlhe vlozky su hlavne na to ze ako clovek lezi tak sa moze stat ze to stecie dalej. Niekedy sa mi stane ze ju vobec nepotrebujem a tiez mam rano len maly flaicik ale niekedy som fakt rada ze su vlozky na noc take dlhe :)

dixit

Karina, ja to mám presne rovnako a neriešim, hoci som sa tiež svojho času čudovala, načo sú tie veľké vložky alebo ako môžu spolužiačky pretiecť. ale ja proste keď spím, tak som asi ako mŕtva, že aj menštruovať prestanem :-D ráno sa to hneď zasa spustí. za 10 rokov som ani raz v noci nepretiekla, ani som nemala ráno nejak veľmi "napitú" vložku/tampón.