pre muzov-prsia

Príspevok v téme: pre muzov-prsia
asiniecotake

otazka hlavne pre muzov - su tieto prsia prilis male?nechcem nijake vseobecne tvrdenia o tom ze kazdy to ma inak,chcem konretne vas nazor.
ide o to ze mne sa takto pacia,ale ked som si ich merala podla tabulky velkosti,vyslo mi ze nemam ani Acka, su AA, co je uz urcite velmi malo pre muzov. tak co teda?takto na pohlad.

0vecka

som chlap a mam rad vecsie tak 3-4 ale tie tvoje by tiez stali za to... sice nie su velke ale rozhodne nie male a pekne vytvarovane...

asiniecotake

maoam,zas o to sa neboj,ja ich mam celkom rada aj keby boli len AA:D,nechcem vyzerat ako attention seeker a hrat to na komplexy, len som chcela vediet aku rolu hra ta tabulkova velkost a ako to beru ostatni.
salala,musis ale chapat,ze prsia bezne neukazujem, a nechcem sa v posteli nikoho pytat taketo otazky,nechcem vyzerat ze som nespokojna,tak vyuzivam anonymitu zdravie.sk:D
wreck,tie ruky som dvihla s trickom,nenapadlo ma ze to trocha skreslim,ale teda velky rodziel tam nie je,na druhej strane ale musim povedat ze farba pokozky je skoro realna:D

salalalalala

ospravedlnovat sa nemusis, ja som nebola poburena a prsa mas pekne, ja len nechapem co uz vsetko ludia stvaraju na internete :D minule tu dakto odfotil aj penis :D neviem cim by som si vykryvala chvilky nudy v praci, keby nie je tento portal :D
suhlasim s wreckom, vobec nemas co riesit, tak nehladaj problemy tam kde nie su a bud rada aku mas peknu postavu

Maoam

asiniecotake: nemas za co, ale prosim ta, s tvojim vzhladom - ak mozes - nikdy sa nedaj nahovorit na silikony, mas fakt od prirody krasne telo a krasne prsia, nedaj si nahovorit, ze mas ist do implantatov...bolo by mi to velmi luto

Maoam

som zena, ale tento tvar povazujem za jeden z najkrajsich

wreck: aj keby mala ramena dolu, ver tomu, ze vela by sa nezmenilo ;-)

wreck

velky obdiv a hlboka poklona za nafotenie sa. prsia jednym slovom nadherne. tato cast postavy z kategorie - bohyna. prsia pekne ladia s liniou bruska. pri pomalom vyhrnani tricka clovek so zatajenym dychom caka, ze nieco TAKETO sa nan o chvilu usmeje. dvorce maju pekny mladistvy priemer, ani chlapsky maly, ani rozkysnuto velky a bradavky vyzeraju, ze sa ochotne vztycia, len co sa vhodne posteklia. skoda tych skreslenych farieb. vo farbe tela to musi byt na zblaznenie. zodvihnute ruky im davaju extremne(!) pritazlivy zensky okruhly tvar. prirodzeny tvar vsak nehodnotim, lebo neviem aky je, kedze prsne svaly ti ich tahaju hore.

zaver: ked uz TATO zena ma mat komplexy a pochybnosti, musia ich mat VSETKY(!)

:)

Maoam

myslim, ze realne si medzi A a B, preto ti pasuju trocha vystuzene B-cka

poznam tento 'problem',ale nastastie je XY strihov a druhov podprseniek a siroky vyber :-)

ale co sa estetiky a optiky tyka - nemas sa coho obavat, velky dar od Boha, ako sa hovori co do tvaru, symetrie, vsetko super :-)

a vela stastia vo vztahu

asiniecotake

ja nosim tiez Bcka,ale nakolko su skoro vsetky pekne podprsenky aspon trocha vystuzene tak neviem ci to sedi len preto alebo mi naozaj sedi B.
kosiky Acok byvaju male,co sa tyka plochy,tam ma to vyslovene tlaci,lebo ten kruh kostice je mensi,ale do priestoru mozu byt kludne az moc.
tymto sa ti ospravedlnujem salala za dalsiu holu fotku,ale chcela by som tomu prist na klb,aku velkost teda mam mat