pre muzov-prsia

Príspevok v téme: pre muzov-prsia
asiniecotake

otazka hlavne pre muzov - su tieto prsia prilis male?nechcem nijake vseobecne tvrdenia o tom ze kazdy to ma inak,chcem konretne vas nazor.
ide o to ze mne sa takto pacia,ale ked som si ich merala podla tabulky velkosti,vyslo mi ze nemam ani Acka, su AA, co je uz urcite velmi malo pre muzov. tak co teda?takto na pohlad.

Maoam

kebyze neviem, aku ma velkost, tipla by som to na mensie B, aj co sa podprsenky tyka, ale zavisi samozrejme od strihu, lebo strihov je vela, mne osobne A-cka su fakt tesne a to mam podla tabuliek vraj AA :D, podla inych A...no clovek musi realne vyskusat a podla toho sa riadit a opticky zhodnotit

na nejakej babe so sirokym chrbtom a vyssou vahou by to ukazalo inak,a le tato baba tu je fakt velmi stihla, takze to ma adekvatne k postave a vyzera to velmi dobre

salalalalala

neverim tomu, ze s takymito prsiami ti nie je vobec A podprsenka prinajnmensom tesna. hentake tabulky mozes okaslat, na co ti to je? Ja poznam aj zeny, ktore maju polovicu z tvojich prs a nosia B podprsenky a tvaria sa, ze maju B :D Ake miery si si namerala?

Maoam

prepac, nie som muz, ale jedno su tabulky, druhe konkretne telo, tabulky ber ako orientacne

vela robi tvar prs, staci, ze ich mas laicky povedane 'trosku do stran', alebo dalsia vec - podla fotky si velmi stihla, mas utly chrbat, takze na tebe ukazu uz mensie dvojky uplne super

podla fotky vyzeras fakt krasne a to som zena a este nieco - to ti pisem podla seba, ja mam rozdiel medzi obvodom pod prsiam a cez ne 8cm a nosim velkost 75A - ak su balkonetoveho strihu a inak B - lebo mam utly chrbat a tak hoci nemam cez ne vela, v podstate su to mensie dvojky a tak aj vyzeraju a podla tabulky by som mala nosit AA, max. A :D

niektore A-cka mi sedia, ale väcsinou skor B - urciteho strihu, v podstate je to nieco medzi tym a vzhladom k postave by som ani nechcela väcsie

mas krasne prsia a uplne adekvatne k postave, symetricke, fakt mozes byt stastna

asiniecotake

nemerala som zle,rozdiel medzi obvodom pod a cez prsia mam asi 9cm,Acka su od 10minimalne
a preboha ved ma tam naozaj nikto nespozna:Dnechcela som davat obrazky podobne,chcela som moje,a nechcem sa vypytovat chlapov nazivo:D
a sak nevyziada,ale zaujimat ich to zaujima,nechcem aby bol potom sklamany

salalalalala

wtf? tak to si sa velice zle merala :D a druhe wtf je k tomu, ze sa fotis na web hola. a tretie wtf je k tomu, ze si myslis, ze chlapi riesia velkost podprsenky. Co myslis ze predtym nez pojdete na ranke vyziada potvrdenie o velkosti kosicka overene notarom ? :D