Nechutenstvo - cim to moze byt

Príspevok v téme: Nechutenstvo - cim to moze byt
33333333

dobry den, prosim poradte mi. jedla ktore som mala rada, mi v ustach nechutia, nechuti mi jest nic, musim sa nutit do jedla aby som nebola slaba, jedlo mi pride bez chuti, neviem sa nanutit na obed obcas ma zaboli tak divne zaludok, ale nie od hladu, take pichanie minutku max. potom odide samo. brusko mam mierne nadute, som strasne smadna, vysusaju sa mi pery. nic ine ma neboli, teda okrem chrbta a toho zaludka sem tam. aj ked vidim jedlo nezbiehaju sa mi slinky ako dakedy moje telo - uplna ignoracia. take nieco som mala ked som sa nakazila zltackou typu A. Je pravda, ze vecer vinka si dam, ale len tak na spanie a nie denne. Co to moze byt? :(

RNG

Nedostatok kyselin a jedlo ti v zaludku hnije miesto stravenia. Vytvorene splodiny, jedovate, otravia telo a postupne znicia aj crevnu probioticku floru.
Opakujem travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a probioptik. Co chyba si musis doplnit, inac to smeruje k stovkam roznycy zdravotnycy problemov.
Momentalne obiehaju rozne viralne epidemie, ktore ta mozu pripravit o kyseliny tym, ze napadnu parietalne bunky v zaludku a tie prestanu vyrabat dostatok kyselin.
Ja aj moja zena sme mali tento rok 2 krat taky viralny utok, a hoci sme ho porazili za 2 dni, skoda uz bola narobena a ja dnes musim brat 2 az 3 kapsule betainu HCl s kazdym jedlom, inac mam zaludocne potiaze.