Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Caste bolesti oci + zapaly

Príspevok v téme: Caste bolesti oci + zapaly
Tibor86

Zdravim, uz som sem davnejsie pisal, no stale ma trapia caste bolesti oci. Bol som na ocnom, kde mi nasli zapal spojoviek, dostal som kvapky - thea, no tie sa minuli a oci ma bolievaju stale, mavam ich casto cervene a aj rano hned po prebudeni, vsimol som si, ze v lavom oku a niekedy aj v pravom mi pri pohybe ocami do stran nieco puka, podla dr. je to vraj vzduchova bublina, lebo mi zistila aj ze mam suche oci, schirmerov test 5mm, tak pouzivam aj umele slzy, no nepomahaju mi no a este ako som uz tu pisal mam hypermetropiu s hodnotami 3,25D, nosim okuliare s 2 dioptriami aby sa oci trocha aj ponamahali. No je jedno ci ich nosim alebo nie, oci bolia takcitak, no nie sucasne. Prekonal som boreliozu, je mozne, ze mam este tie bakterie v ociach a tie mi sposobuju tieto bolesti a caste zapaly ? Na test borelii idem az v polovici januara. Trapia ma aj dalsie problemy, tusim som ich tu pisal, no s nimi asi uz nepojde urobit nic, je vraj uz neskoro, nepodchytilo sa to vcas ta borelioza, ziadne lieky som totiz nebral, len teraz mesiac ATB. No keby som sa aspon zbavil tychto bolesti a zapalov oci, na ocne uz nechcem ist, lebo doktorka chyta uz zo mna nervy >D chodim tam ako na klavir, sak keby ma oci nebolievali tak tam nechodim. Ja som s ocami nemal totiz nemal ziade problemy, zacalo sa to len teraz. Nechapem tomu, ze ako je mozne, ze bez okuliarov vidim dobre na blizko a aj do dialky, sak 3,25D je uz sakra dost, kamos ma 2,5ky a bez brylov nevidi ani prd, ja o diotpru viac a vidim bez nich uplne v pohode. Doktorka mi to objasnila tak, ze dokazem vlastnym usilim prekonat tuto hodnotu dioptrii a preto vidim dobre, no mne sa to zda divne, viem, ze u deti je to mozne ale v mojom veku ? Mam pomaly 30r. Ako vlastne funguje zaostrovanie zdraveho oka ? Je to tak, ze pri pozerani do dialky su akomod. svaly uvolnene a pri pohlade do blizka oko zacne zaostrovat samo ? Kdezto ja musim manualne zaostrovat do blizka a aj do dialky. Pripada mi to zvlastne, akoby som nemal poskodene oci ale nieco ine, na MRI mi zistili leukoencefalopatiu sposobenu vaskuloapatiou-boreliozou, cize je mozne po uzivani spravnych ATB, ze sa mi oci napravia ? Dakujem za odpoved.

Tibor86

Ono neviem ci som to tu pisal ale asi ano ma trapi to, ze casto sa citim dost zle, neviem ci je to z vycerpania, unavy, psychiky alebo ja neviem no citim sa dost zle. Pokusim sa to nejak opisat: Rano po prebudeni je mi akotak ok, no v priebehu dna v praci mi zacne byt divne, v tvari citim akysi divny pocit, no nedokazem to opisat, akoby som mal ochrnutu tvar abo co, vyzeram ako chodiaca mumia, musim si sam -udrzat akotak tvar- aby som nevyzeral ako mrtvola a mam problem s orientaciou v priestore, akoby som mal vypite. Po niekolkych hod. to prejde, takto mi byvalo no este horsie ked som nebral ATB a nevedel, ze mam boreliozu, teda ze som ju uz niekedy prekonal. Doktorka mi nevie povedat o ktory stupen sa jedna. Na kontrolu borelii idem v januari.

Tibor86

RNG, vedel by si mi pomoct, poradit ? Mam kupeny oleuropein, serapetazu, koloidne striebo no iba 20ppm, kopec vitaminov, no vobec neviem ako to mam uzivat. Nechcem vsetko tu rozpisovat od zaciatku je toho moc. Niesi regnuty na facebooku zeby sme popisali tam ?

RNG

Inac boreliozu si musis vyliecit dokonale , lebo sama od seba neodide a atb su casto na nu slabe.Pozri na to cez google.sk pod mojim nickom a slovom borelioza.

RNG

Skus kvapky koloidneho striebra, 3 x 1-2 kvapky denne na zaciatku, neskor po vyrieseni akutneho problemu ja osobne si kazde rano ostriekam tvar s otvorenymi ocami a to staci.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Caste bolesti oci + zapaly - Fórum - ZDRAVIE.sk