Zapal vajecnikov

Príspevok v téme: Zapal vajecnikov
Lenka.sekerk

Ahojte, neviete mi niekto poradit pred dvoma rokmi som prekonala komplikovanu Henoch Schonlein purpuru nasledne zapal pecene neskor vybratie mandli..od operacie trpim chronickou bolestou hlavy MR hlavy ct mozgu v poriadku..pred mesiacom som mala akutny zapal oblicky sprevadzany silnymi bolestami a vysokymi teplotami, davali mi infuzie a antibiotika, po prepusteni mi nasasili Suprax po dobrati Biseptol na kontrole u nefrologicky mi povedali ze pri uzivani liekov by som nemala mat bolesti ani palenie pri moceni, rezanie a bolesti v podbruskua vytoky mam stale od prekonania Purpury teraz este vyraznejsie posielju ma na gyn. Moze ist o zapal vajecnikov, ked lieky na mocove cesty a oblicky nezaberaju ? Dakujem

RNG

ATB zialbohu adresuju len niektore bakterie, ale neadresuju ine mikroby, dokonca niektore podporia tym ze znicia ich prirodzeneho neproatela, probiotika. Bezne su candidove infekcie , plesnove a ine po dobrati antibiotik. Skus brat oreganovy olej(3 x 2 kapsule, pozri produkt firmy NOW, entericke kapsule) tiez berberine, 2 x 1 gram, a odmaskovac mnohych maskujucich sa infekcii, serrapeptazu , 3 x 120 000 IU
No a samozrejme ber kazdodenne doplnok mikrovlaknin a nasad si kvalitmne probiotika, lebo tieto vedia vyprodukovat hromady zivin a najma obrannych latok pre telo, a to ovela viac , ako telo samotne vie.