Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neera, detox kúra, výmena skúseností a rád

natalianka2

Ahoj ja som to raz absolvovala, vydržala som 16 dni, robila som si aj klystír na vyčistenie čreva, napodiv som to zvládla vcelku v poriadku hlava ma nebolala aj ked musim uznať ze ten 16 deň ma začali bolieť svaly neviem preco ale nebolo to nič strašné. Schudla som tusim cca 9 kíl ktore som ovšem do 2-3 tyznou nabrala spat,...ja som to skor robila koli tetoxikacii.

janulka83

Dnes som 5 deň s nerrou,1 deň ma večer strašne bolela hlava,ale už dalšie dni žiadne náznaky bolesti hlavy,som trocha slabšia alebo v pohode.Od 2-3 dna si každé ráno dávam aspoň 0,5 l slanej morskej soli na prečistenie trubiek :-D .Doobjednala som si ešte nerru aby som dala celých 10dni,posledny pohár nerry si dávam okolo 19:30 hod a necítim žiadny hlad keď si nerru rozdelím na cely deň. Minerálka mi moc nejde ale 0,5L musím aspoň dať.

mascha

ja som 6 dní držala hladovku s citrón. šťavou a javor.sirupom,ale zanedbala som prípravu,aj očistu čreva,neviem čo sa píše v návode,ale to by som ti odporúčala,u teba asi na 3 dni,ak ti ide predovšetkým o detox a nie chudnutie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neera, detox kúra, výmena skúseností a rád - Fórum - ZDRAVIE.sk