Opila som sa, dovolila som veľa, teraz mi je strašne

Príspevok v téme: Opila som sa, dovolila som veľa, teraz mi je strašne
Zufala004

Prepáčte že vás tu s tým idem zaťažovať, ale tak veľmi sa hanbím, že to nemôžem povedať ani najlepšej kamarátke.
Včera som bola piť s kamarátom, opila som sa a poznáte to, opité dievčatá sú celkom povoľné, a ja som sa dala dole celkom dosť. ani neviem ako, a boli sme nahí a chytali sme sa atd. Má to ale háčik - ešte som s nikým nespala, tak som ho zastavila s týmto... A on ma potom, no strašne ťažko sa mi to píše, ... vyprstoval. Potom sme ešte chvíľu ležali, bozkávali sa a tak, a keď som po chvíli trošku pretriezvela a uvedomila si, čo robím, tak som si obliekla aspoň šaty. No už bolo neskoro, lebo ked už to spravil raz, a nemala som s tým problém, chcel to dalej, a tak mi to spravil ešte asi trikrát. Nakoniec chcel, aby sme mali aj normálne sex, a začal mi tvrdiť, že panna nie som, lebo sa do mňa dostal úplne ľahko. Z toho som sa dosť zľakla. Najhoršie bolo ráno, ked som už bola uplne triezva a uvedomila som si, ako strašne som sa zachovala. Áno, stále SOM panna, lebo viem, že tú blanu som si mohla skôr pretrhnúť napr. tampónom, a nevyspala som sa s nikým, ale cítim sa strašne, čo som vystrájala. Cítim sa ako úplná hnusoba.
Viem že tieto veci sú normálne a zdravé, a niekto by to bral ako povyrazenie, ale ja nie. tak strašne sa za to hanbím!

flegma

ked sa za nieci tak strasne hanbis, napis si to nabuduce radsej do dennika ako sa prist sem pochvalit... co my teraz s tym? mame ta pokarhat ci co?