Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biodiagnostika

Moireal

Zda sa mi ze v Amerike je zakazana no neviem preco. Tu v Europe je to normalne. Ved to aj Rusi vyvinuli. Keby mal clovek naozaj istotu, ze to funguje. A tych pristrojov je strasne vela typov a o kazdom sa tvrdi, ze je najnovsi a najmodernejsi. Ja som bola napr. na Imagu v Ziline. Ti ucni su sice skoleni no nevedia vysvetlit princip ako to funguje. Vraj pred rokmi by sme si nevedeli predstavit mobily, internet a skype, takto mi to bolo vysvetlene. Zrejme by som to asi aj tak celkom nepochopila, na akom principe to funguje, kedze fyzika nieje moja salka kavy. Len je to smutne, ze to musi ozaj clovek zistit metodou pokus a omyl a ako vsetci vieme, niesu tie navstevy najlacnejsie. Ono, ja tomu v podstate verim aj bez vysvetlenia len ma to zaujima kvoli tym pragmatickejsim ludom, ktori tu metodu povazuju za sarlatanstvo. Ale to sa asi fakt clovek nedozvie, preco niekde to zakazuju a inde velebia.

mascha

zakázaná? to ma prekvapuje, neviem ti fundovane odpovedať,lebo sama sa čudujem,že H.Clark,vedela zistiť a liečiť touto metodou dokonale, ale o jej učňoch sa to už nedá povedať, veľa záleží od úrovne prístroja a schopnosti človeka,ktorý s ním pracuje

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biodiagnostika - Fórum - ZDRAVIE.sk