Vytok z penisu je nutna navsteva urologa?

Príspevok v téme: Vytok z penisu je nutna navsteva urologa?
MartinJ

Zdravim, uz dva dni mam nejaky taky zltkasto zeleny vytok z pohlavneho udu a stipe a pali ma pri moceni a ked mam oblecene slipy tak to tam boli dole. Co mi moze byt. Pohlavny styk som nemal uz dlhsiu dobu tak viac ako pol roka zial. Musim navstivit urologa? Nechcem sa mi. Nikdy som tam nebol a neviem co ma caka. Co mi bude robit? Ako prebieha urologicke vysetrenie muza? Bude do mna sprtat prsty alebo nejake tie pomocky? Prosim poradte co mam robit? Z coho to moze byt? Nejake domace babske rady ako sa toho vytoku zbavit nemate? Prosim. Strasne to niekedy boli a tecie to hlavne po vymoceni ale aj mimo mocenia. Mam 26 rokov.
Dik

mate59

takýto prejav má kvapavka.Ster ti zoberie tak, že vatou na tyčinke vytrie močovú rúru a podla kultivácie predpíše lieky.Kvapavka sa vylieči pomocou ATb,napr. tetracyklín.

Maoam

Musis. Odoberie ti ster z moc. rury (predtym nesmies aspon hodinu mocit, inak mozu byt vysledky falosne negativne).
No vyhovorka, ze sa ti NECHCE ti moze byt 'osudnou', ak pojde o infekciu, ktora pri nelieceni sposobuje casto trvale nasledky alebo prejde do chronicity a mas postarane o dlhe roky trapenia.
Tak zdvihni zadok a bez k urologovi, kym je cas.