Otazka na RNG - Streptokok, Stafylokok

RNG

Kapucinka vacsia(pelargonoim sidoides), vytazok z korenov tejto africkej rastliny je znamy na trhu pod menom umckaloabo

analyn

oreganovy olej pouzivame od jesene do jari, a nic si na nas netrufne, akurat som vymenila kvapky za tobolky, kvapky su hnusneee

RNG

Oreganovcu olej pouzivam hodne casto, zakazdym ked som zahlieneny alebo na mna nieco lezie. Od mala som bol nachylny na zapaly hornych dychacich ciest, dnes na stare kolena je to este ovela horsie, lebo vekom imunita poklesava. A mam dobry zdroj nakaz, mohje zlate vnucence, co donesu pravidelne rozne nakazy zo skoly a "bratsky" sa s nimi podelia so mnou.
Keby nebolo citricidalu, oreganoveho oleja a NAC, uz by som tu asi nebol.

RNG

Entericky pokryte kapsule sa mozu rozpustit len v neutralniom a alkalickom prostredi. Ak mas zaludok len trochu kysly, tak sa ti tam entericka kapsula nemoze ropzpustit.

RNG

Je hromada lekarov, co pouzivaju DMSO na rozne problemy. Ja sam ho pouzivam na klbove problemy uz dlhe roky, ale to je len jedno z hromady moznych pouziti.

jana2099K

Tie tabletky oreganove mi nepodrazdia zaludok? Mam s nim totiz problemy? Ako dlho treba vsetko uzivat, aby bol efekt. Poznate nejakych ludi, ktorym to zabralo? Bojim sa, ze sa toho nezbavim

tm

RNG rada by som vedela Vas nazor na DMSO. Moze sa uzivat, aj samostatny, alebo len ako nosic? V jednom materiali som citala same chvaly, v dalsom upozornenie, ze je nebezpecny, lebo moze z criev vstrebat toxiny do krvi. Dakujem za odpoved.

RNG

GSE je dnes prislabe na ucinok, kedze ziadne uz neobsahuje quaternialne zluceniny. Preto sa obrat na citricidal, profesional, najdes ho na hoogle, je 60% s obsahom quaternialnych zlucenin a roztok z neho je 35 kvapiek na liter vody, pijes po malickych glgoch cely den, nie naraz!!!!.
Oreganovy olej odporucam v kapsuliach, enterickych, tj takych co sa nerozpustia v kyslom zaludku ale len v neutralnyc a zasadityc crevach Pozri na vyrobok firmy NOW, kde v kazdej enterickej kapsule zarucuju 100 mg carvacrolu(55% z 180 mg obsahu) davka je 3 x 2 kapsule .
Na odhlienenie odporucam aj NAC a serrapaptazu, ktore odmaskuju rozne maskujuce sa mikroby.