Robím v našom vzťahu niečo zle?

Príspevok v téme: Robím v našom vzťahu niečo zle?
vikyniky

S priateľom sme spolu skoro 2 roky, nas vztah bol v prvých cca 8 mesiacov ideálny, obaja sme boli strasne zalubený všetko bolo ako ma byt, dokonca vymyslal pre mna rozne basnicky atd. postupne sa nas vztah menil ako to byva a velka zalubenost opadala,,, ale stále sa milujeme :) postupne sa ale zacali ukazovat veci o ktorych som predtým nevedela,, priatel mal vzdy viac kamaratok ako kamaratov bol velmi spolocensky proste viac si rozumel s babami, mne to vobec nevadilo verila som mu, ked sme sa dali dokopy chcela ho jedna jeho kamaratka o ktoru on nemal zaujem a ked zistila ze sme sa dali dokopy urobila mu scenu..potom prestal byt s nou v kontakte ale po cca roku som zistila ze ked sme mali nejaky problem tak hned jej to vesal na nos ona mu ochotne davala ,,rady,,..o nasom vztahu nic nevedela mna vobec nepoznala ale nemala ma v laske lebo som jej ,,prebrala,, priatela..ked som to zistila tak ma to velmi sklamalo pretoze priatel mi nikdy nepovedal ze by mu nieco vadilo a siel sa stazovat jej..tak sme sa dohodli ze ked bude najky problem povie mi to..tymto nastrbil moju doveru,, neskor som sa dozvedela ze na fb flirtovaju s dalsimi kamaratkami,,pytala som sa ho preco robi taketo veci ci to ma za potrebu a on ze ved nic na tom nieje ze to vsetko myslel zo srandy :( ja som nikdy nemala potrebu filrtovat s kamaratmi pritom boli taky co ma chceli,, nas vztah je inak pekny, rozumieme si len tymto svojim spravanim mi ublizuje a znizuje sebavedomie...ked som sa s nim chcela rozist tak mi zacal plakat na ramene ze o mna nechce prist ze ma miluje a vzdy som sa nechala ,,ukecat,, ze to bude lepsie...posledneho polroka spolu byvame a odvtedy v jednom podniku v ktorom obidvaja robime sa zacala prilis aktivne zaujimat o nas vztah jedna kamaratka ktora mala priatela 3 roky ale v tom obdobi ako sme zacali spolu byvat sa s nim rozisla..ona sa pozna s mojim bratom a odvtedy zacala od neho vyzistovat ze ci sme spolu, ci este s nim byvam potom mala reci typu ze urcite na nu ziarlim ked sa priatel s nou rozprava pritom toto by ma v zivote nenapdlo lebo v podniku je dalsich 10 bab a to by som musela asi fakt na kazdu :D neskor zase mala reci typu ze priatela v praci sledujem ze ho obmedzujem,, ked mi to brat vravel tak som sa to spytala priatela ci ma taky pocit a on ze urcite nie ze ho to ani nenapadlo,,,ona nevie ze brat mi toto povedal a neustale si ,,vsima,, nas pritom ona si nasla druheho priatela... co si myslite o jej spravani? poprosila by som dake tipy ako aspon trosku odburat stereotyp vo vztahu aby priatel nemal potrebu vypisovat recicky druhym,, lebo ja vazne neviem co robim nieco zle.

zurbaran

to ci tvojmu priatelovi cosi vadi, ergo ci robis nieco zle to ja neviem, o vasom vztahu nic neviem okrem toho co pises. ale ze on robi zlobu to je ocividne. nie neflirtoval zo srandy, take veci sa zo srandy nerobia. nevedel na to najst lepsi vyraz. povedz mu ze ti to prekaza a ze je prirodzene ze ti to prekaza aj keby to robil akoze len tak zo srandy (co je samozrejme nezmysel). spytaj sa ho ako by sa citil keby si ty flirtovala s nejakymi chlapmi na nete, v praci, atd. alebo mu rovno povedz ze flirtujes a uvidis ako zareaguje.
vies ja si uz dlhsie myslim ze clovek musi na vztahy dozriet a ze niektori ludia skratka nie su na vztahy zreli. on je na vztahy nezrely, boh vie ci dozreje, neviem co je zac. viem ze na veku nezalezi. nezreli su casto ludia aj vo vyssom veku, tridsiatnici, styrydsiatnici, patdesiatnici. je to totiz skor o tom ako clovek uvazuje. ja na vztah nezrele zeny okamzite bez vahania odpisujem ked nejake prejavia zaujem. v tomto som ja narocny. nechcem dieta v dospelom tele ktore nerozumie ani same sebe