Alergie - daju sa vyliecit?

Príspevok v téme: Alergie - daju sa vyliecit?
katy350

uz vyse dvoch rokoch som nezjedla nic mliecne, skoro rok nic zo psenice. kedze som citala, ze mliecna alergia zvykne casom ustupit, spravila som experiment... ved napokon, organizmus by mal byt za dva roky dostatocne "oddychnuty"... zjedla som len polku zemle s maslom a reakcia bola ovela horsia ako kedysi pred rokmi, ked som jedla alergeny kazdy den. kycham vkuse uz asi styri hodiny, oci mi tecu, brucho ako balon... no hroza. je to mozne, ze by telo teraz reagovalo na alergen este horsie ako pred tym, ako som ho zacala "setrit" ??? nemalo by to byt naopak?

RNG

Kazda zlozka jedla potrebuje specificke enzymy. Ked ti ich telo netvori v dostatku, tak si ich mozes este doplnit. Na mlieko nie je problem najst kvalitne enzymy, ci uz na stravenie alebo odmorenie tela z ich sproduktov, zialbohu na lepok su este slabe-nedokonale.
Ked si niekto mysli, ze bezny lekar mu v tom vie pomoct inac, nez potlacenim symptomov chemickymi liekami, tak je na velkom omyle.To nie je sucastov ucebnych osnov na lekarskej fakulte, tj tu rti bezny lekar pomoct nevie. Cest vynimkam, ktore pracuju s enzymami a kyselinami na napravu travenia, tj zaroven proti potravinovym alergiam.

tralalalicka

ja mam alergiu na bielkoviny kravskeho mlieka...a doktorka vrvaela, ze po polroku, roku si mam dat spravit testy opat pretoze konkretne tato alergia zvykne ustupovat...ci to tak ale je naozaj, to neviem

Noelani

Alergény sú liečiteľnè ale iba alergia na prach, pleseň, zvieratá atď a to hypisenzibilizàciou. Či aj alergia na mlieko sa dá v tejto forme vyliečiť to neviem...

ni-ka

samozrejme ze ked si neprijimala mliecne vyrobky a potom zrazu ano, ze je to pre telo sok...ved taka pelova alergia sa lieci napr. tak, ze sa urobia kvapky na mieru, v zavislosti od konkretnej alergie a namiesaju sa v slabej miere alergeny na ktory je dotycny citlivy...potom, ked nema sezonu tak ich berie a telo si na ne zvykne a prestane na ne reagovat...cize ich postupne v malej miere prijima...
a inak samozrejme sa beru antihistaminika...
a najhorsie co mozes pre seba urobit je ignorovat liecbu...normalnu, od lekara, nie od RNG...ako vidim, ta ti moc nepomohla...

philips

Pokiaľ viem, tak alergie sú nevyliečiteľné. Ale nie som si tým 100% istý.

Ináč, takéto testy sú životu nebezpečné, tak pozor na to..